Cem Yılmaz

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Cem Yılmaz NFT Çıkardı! Satın Alanlara Ekstra Fırsat Sundu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen, yönetmen ve oyuncu Cem Yılmaz NFT serisi çıkardı. Yılmaz’ın oluşturduğu NFT’ler OpenSea platformunda satışa çıktı.

OpenSea, kripto koleksiyonları ve takas edilemeyen token’lar için eşler arası bir pazar yeridir. Koleksiyonlar, oyun öğeleri ve bir blok zinciri tarafından desteklenen diğer sanal ürünlerini de içeriyor. OpenSea’de herkes bu ürünleri akıllı bir sözleşme ile satın alıp satabilmektedir.

Şimdilik bu NFT’lerin en düşüğü 0,4 ETH en pahalısı ise tam 5 ETH değerinde gözüküyor. Yani toplam koleksiyon şu anki Ethereum fiyatı ile 40 bin doların üzerinde.

Açık arttırmada satışa konulan eserler en yüksek fiyatı veren alıcıya gidecek.

NFT’leri Alanlara Fırsat!

Cem Yılmaz’ın çıkardığı özel NFT’leri almanın ekstra bir ayrıcalığı da bulunacak. Ünlü komedyenin açıklamasına göre, bu NFT’lere sahip olan bireyler ekstra olarak Cem Yılmaz’ın herhangi bir stand-up gösterimine ücretsiz davetiye alacak. Tabi bu NFT’ler el değiştirirse bu fırsatın kullanılıp kullanılmayacağı hakkında bir açıklamaya yapılmadı. Koleksiyondaki siyah beyaz olan NFT ise ömür boyu giriş sunuyor.

Cem Yılmaz NFT Çıkardı! Satın Alanlara Ekstra Fırsat Sundu!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!