Chiliz

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Chiliz Token (CHZ) Nedir? CHZ Nasıl Satın Alınır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chiliz Token (CHZ) Nedir?

Chiliz (CHZ), spor, e-spor ve eğlence platformları için yaratılmış bir kripto para birimidir. Çok çeşitli endüstrilerde kullanılabilir. Spor ve eğlence için inşa edilmiş bir blok zinciri ekosistemini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Ek olarak, Chiliz, spor takımlarının ve diğer organizasyonların, topluluk içinde bir değişim aracı olarak kullanılabilecek taraftar token’larını oluşturmalarını sağlar .

Kayda değer ortaklar arasında FC Barcelona, ​​Paris Saint Germain ve Juventus FC gibi taraftar token’larını çıkaran büyük futbol kulüpleri yer alıyor. Bu token’lar Chiliz Borsasında alınıp satılabilir.

Ayrıca kuruluşların, Chiliz ekosistemindeki ürünler, eşantiyonlar ve özel deneyimlerle çevrimdışı hayran kitlelerini etkinleştirmesine olanak tanır.

CHZ token’ları hem Binance Akıllı Zinciri ve Ethereum Blok Zinciri ile birlikte çalışabilir.

Chiliz’in (CHZ) Başlıca Özellikleri

Socios.com, hayranların, anketlere katılmak için taraftar token’larını kullanabilecekleri ve aktif katılım yoluyla ödüllendirilebileceği, tüketiciye yönelik bir platformdur.

CHZ token’ları, fan token tekliflerine (FTO) katılmak için gereklidir. Fan token’larının ve Socios soyunma odasının ilk satışı, yoğun talep üzerine potansiyel ortak kulüplere veya spor dallarına fan token’ları için ne kadar istekli olunduğunu gösterir ve bu durum kulüpleri veya spor markalarını daha da etkileyecektir.

Ayrıca, CHZ token’ları, tüketiciye yönelik platform olan Socios.com aracılığıyla taraftar token’larını satın almak veya takas etmek için de kullanılabilir.

Taraftar tokenları, Chiliz’in borsası www.chiliz.net‘te CHZ’ye karşı takas edilebilir.

CHZ token, çok yüksek likiditeye sahiptir ve ayrıca Binance (Cornerstone Investor – Stratejik Ortaklık) gibi en büyük ve küresel olarak tanınan bazı borsalarda işlem görmektedir.

İlginizi Çekebilir: Oasis Network (ROSE) Nedir? ROSE Nasıl Satın Alınır?

Chiliz Token (CHZ) Nasıl Satın Alınır?

CHZ satın almak çok kolay bir işlemdir. Sadece birkaç adımda sizlerde CHZ’ye sahip olabilirsiniz.

Chiliz Token satın almak için en yüksek hacimli kripto para borsası olan Binance’den hesap açmanız gerekiyor.

Buraya tıklayarak Binance borsasında hesap açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra CHZ/USDT ve CHZ/BTC işlem pariteleri başta olmak üzere birçok farklı işlem çifti üzerinden basit bir şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Chiliz Token (CHZ) Nedir? CHZ Nasıl Satın Alınır?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!