Crypto

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Crypto Expo 2023’te Küreselleşiyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HQMena tarafından düzenlenen konferansla önde gelen bir sanal varlık ve Blockchain fuarı olan Crypto Expo, 2023’te Dubai, Singapur ve Miami’deki etkinliklerini küresel çapta katılan geniş izleyici kitlesiyle duyurdu.

Dijital varlıkların ve Blockchain teknolojisinin trendi kalmaya devam ediyor ve yatırımda yeni bir şekle doğru ilerliyor. Yüksek profilli konuşmacılar, önde gelen kripto borsaları, en iyi teknoloji sağlayıcıları, influencerlar ve en büyük etkinliklerden biri olan geniş bir yatırımcı topluluğu ile Crypto Expo şimdi duyuruluyor, Farklı bölgelerde Crypto Expo’ya katılmak için tarihi kaydedin.

 

Şehir          Tarih                            Ülke                                           Yer

Dubai          8-9 Mart 2023            Birleşik Arap Emirlikleri             Festival Arena

Singapur     7-8 Haziran 2023        Singapur                                      Marina Bay Sands

Miami         16-17 Kasım 2023      Amerika Birleşik Devletleri        Miami Beach Convention Center

 

Tahminen 10.000’den fazla ziyaretçi, 60’tan fazla konuşmacı ile öne çıkan bir konferans ve 30’dan fazla ülkeden birçok katılımcı ile 100’den fazla kripto şirketinin bu etkinliğe katılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Balinaları Çılgınca BTC Topluyor! Tarihin En Agresif Birikim Döngüsü Yaşanıyor!

Crypto Expo şirketler ile bireyler arasında köprü kuruyor!

Crypto Expo, bu yıl Dubai ve Singapur’da düzenlenen başarılı bir etkinlikle sektör liderlerine finans alanında kripto endüstrisinin geleceğini ve önemini networking (ağ kurma) ve tartışma fırsatı verdi. Bu etkinlik, pazar büyümeye devam ederken, kripto endüstrisi ve önde gelen kripto para birimi markaları ile bireyler arasında köprü kuruyor.

Yaklaşan etkinlik hakkında yorum yaparak, “İyi organize edilmiş etkinliği sunmayı ve tüm gelecek etkinliklerimizin, benzersiz etkinlik deneyimi ile kripto endüstrisi için yüksek kaliteli eğitim içeriği ve ağ oluşturma fırsatı sağlayan kripto endüstrisindeki kilit oyuncuları bir araya getirmesini sağlamayı amaçlıyoruz.” HQMena’nın Operasyon Başkanı Bay Ammar Netterwala, “HQMena’da hedef kitlemiz için gerçek değer yaratan sektördeyiz.” dedi.

Etkinlik, kripto, Metaverse, Blockchain, DeFi, Web3, Multichain ve diğer gelişmekte olan kripto yenilikleri ve trendler hakkında bilgi vermek için dizilmiş 60’tan fazla yüksek profilli konuşmacı ile devasa ve akılda kalıcı olmayı vaat ediyor.

Profesyonellerle ve eğitimli bireylerle tanışın ve kripto alanında kendinizi önde tutmak için bilgi edinin.

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edin:

cryptoexpodubai.com

cryptoexpoasia.com

cryptoexpoglobal.com/Miami

Crypto Expo 2023’te Küreselleşiyor!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!