Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

CryptoQuant: “Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Boğa Sinyalleri Devam Ediyor!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CryptoQuant’ın CEO’su, Bitcoin’in zorlu haftasına rağmen, yükseliş konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Zincir üstü analiz firmasının CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’in temel metriklerinden birkaçının, BTC’nin 52.774 dolardan yaklaşık yüzde 15 düşüş yaşanan bir haftanın ardından yükseliş belirtileri gösterdiğini söyledi.

Twitter’da 245.600 takipçiye sahip olan Ki Young Jui borsalardaki Bitcoin arzının 2021’deki en düşük seviyelerine yaklaştığını ve bunun büyük satış riskini azalttığı için bir yükseliş sinyali olarak yorumlanabileceğini söyledi.

“Borsalardaki BTC arzı önceki düşük seviyesini kırmak üzere. BTC’de başka bir satış yönlü likidite krizi görmeyi umuyoruz.”

Screenshot 1 2
Kaynak: CryptoQuant

CryptoQuant başkanı ayrıca kripto balinalarının Bitcoin’i bir başka potansiyel yükseliş göstergesi olan türev borsalara taşıdığını söyledi.

“Balinalar, yeni pozisyonlar açmak veya marjları doldurmak için diğer borsalardan türev borsalara BTC gönderiyor.

Tarihsel verilere bakarsanız, bunların birikiminden sonra uzun vadede fiyat yükselir. Pozisyonları uzun pozisyonlar gibi görünüyor.”

Screenshot 2 4
Kaynak: CryptoQuant

Ki Young Ju daha önce, BTC’nin bu yıl 100.000 dolara fırlayacağına inandığını söylemişti.

“Şüphesiz bu yıl 100.000 dolara ulaşacak, ancak kısa vadede Coinbase Pro’dan önemli bir satın alma baskısı görmezsek, BTC’nin düşüş eğiliminde olacağını düşünüyorum.”

CryptoQuant: “Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Boğa Sinyalleri Devam Ediyor!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!