Ethereum

Ethereum 7 Günde Yüzde 27 Arttı! Artış Devam Edecek Mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH), piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimlerinden biridir. Piyasaya sürüldüğü günden beri, popülaritesi açısından muazzam bir şekilde büyüme yaşamıştır. Ayrıca ekosisteminin boyutu da aynı oranda büyüme yaşamıştır. Ethereum, birçok merkezi olmayan uygulamaya (dApp) ve NFT’lere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca akıllı sözleşme desteği nedeniyle merkezi olmayan finans (DeFi) için zemin hazırlamasıyla ön plana çıkmaktadır.

Ethereum, son bir haftadır ‘merge’ güncelleme raporları nedeniyle bir geri dönüş rallisi düzenlemektedir. Özel olarak, Ethereum’un Shadow Fork 9’u 14 Temmuz’da yayına girmiştir. Bu, dokuzuncu shadow fork’tu ve 6 Temmuz’da Proof-of-Stake’e (PoS) geçen Sepolia hard fork test ağı tarafından getirilen güncellemelerin ve sürümlerin uygulanabilirliğini değerlendirmiştir.

Yakın zamanda açıklanan raporlara göre, 16 Temmuz 2022’de Ethereum (ETH) pozisyonlarında 150 milyon dolar tasfiye edilmiştir. En büyük tasfiye emri, 2,81 milyon dolarlık bir nominal değer taşıyan FTX tarafında yaşanmıştır. 18 Temmuz itibariyle son 24 saatte bu rakam 142 milyon dolara ulaşmıştır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bu faktörlerin her ikisi de son 7 günde yüzde 27 değerinde bir artış gören Ethereum’un (ETH) büyümesine katkıda bulunmuştur.

Artış Devam Edecek mi?

Ethereum (ETH) tüm zamanların en yüksek değerine,10 Kasım 2021’de 4.878,26 dolar ile ulaşmıştır. Bununla birlikte, bir önceki ay boyunca token’ın performansını gözden geçirdiğimizde, Ethereum (ETH), 1 Haziran’da 1.960,7 dolarla en yüksek değere sahipti. En düşük değer noktası ise 18 Haziran’da 897,59 dolardı.

ETHUSDT

18 Haziran’dan 18 Temmuz’a kadar, Ethereum’un değeri 581,57 dolar artış yaşamıştır. Bu da yüzde 64,79 artışa denk gelmektedir. Bununla beraber piyasanın yükselişe devam etmesi durumunda Ethereum’un (ETH) bu ayın sonuna kadar 2.000 dolar değerine ulaşmasını bekleyebiliriz.

Ethereum 7 Günde Yüzde 27 Arttı! Artış Devam Edecek Mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram