Ethereum Balinaları, SHIB ve 2 Metaverse Token’ı Biriktiriyor!

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni veriler,  dünyanın en büyük Ethereum balinalarının memecoin olan Shiba Inu’ya (SHIB) ve en popüler metaverse token’larından ikisine yüklendiğini gösteriyor.

WhaleStats’tan gelen son rakamlar, borsa dışı en zengin 1000 Ethereum adresinin yatırım davranışını ortaya koyuyor.

Balina cüzdanlarını izleyen WhaleStats, son 30 gün içinde balina diye isimlendirilen kripto yatırımcılarının ortalama 8,42 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH), 2,89 milyon dolar değerinde stabilcoin olan Tether (USDT) ve 2,46 milyon dolar değerinde FTX Token (FTT) satın aldığını gösteriyor.

Sırada, ortalama satın alma tutarı 1,94 milyon ABD Doları olan stabilcoin olan USD Coin (USDC), ardından sırasıyla 1,03 milyon ABD Doları ve 464.228 ABD Doları değerinde ortalama alımla Shiba Inu ve oyuncu kontrollü blok zinciri platformu GALA geliyor.

Yedi numarada kripto borsası Binance’ın stabilcoin’i Binance USD (BUSD), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ise ortalama 158.455 dolarlık alım miktarıyla sekizinci sırada yer alıyor.

Ethereum ağında Bitcoin’i temsil eden ve BTC ile 1:1 desteklenen Wrapped Bitcoin (WBTC) dokuzuncu sırada yer alıyor ve merkezi olmayan türev borsası Serum (SRM) ilk 10 listesini tamamlıyor.

Kaynak: WhaleStats

En büyük Ethereum balinalarının HODL varlıklarına bakıldığında, ETH’nin kendisi ortalama 166,56 milyon doların üzerinde varlıkla en üst sırada yer alıyor. Shiba Inu, ortalama 1,69 milyon dolar ile ikinci sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!