Ethereum

Ethereum Rakipleri Bu Yıl Muazzam Bir Kazanç Sağlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital varlık yatırım devi Pantera Capital, 2022’de Solana (SOL) ve Near gibi Ethereum (ETH) rakiplerinin yükselebileceğini söyledi.

Pantera ortağı Paul Veradittakit, yatırımcılara yazdığı son mektubunda, Ethereum rakibi akıllı sözleşme platformlarının, merkezi olmayan finansta (DeFi) kilitlenen toplam değerin (TVL) sadece yüzde 63’ünü oluşturan Ethereum’un pazar payını yok ettiğini söyledi. 2021’in başında Ethereum’un pazar payı yüzde 97 civarındaydı.

Veradittakit, Ethereum’a daha hızlı ve daha ucuz bir alternatif olmayı hedefleyen Solana’nın (SOL), ekosistemindeki artan proje sayısıyla özellikle 2022’de büyümeye hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Eşsiz işlem hacmi sunan Solana, inanılmaz bir 2021 gördü, Nisan 2020’de işlem görmeye başladığında 0,22 ABD dolarına kıyasla Kasım’da 15 milyar dolarlık en yüksek TVL’ye ve 260 dolarlık en yüksek fiyata ulaştı. Merkezi olmayan sosyal medya ve oyun için devasa fonlar, ekosistemin önümüzdeki yıl muazzam bir şekilde büyümeye devam edeceğini gösteriyor.”

Şirketin ortağı, Nisan ayında kripto varlıklarının blok zincirleri arasında transferini sağlayan Rainbow Bridge’i başlatan NEAR’ın da patlayıcı bir büyüme için hazır olduğunu söyledi.

“NEAR’ın Rainbow Bridge’i gibi (çok farklı ağlar arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan) köprüler, likiditeye erişimi genişleterek ve dijital varlıkların daha kolay birleştirilebilirliğini sağlayarak Ethereum olmayan ekosistemlerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak. NEAR’daki Aurora gibi Ethereum sanal makine (EVM) platformları, Ethereum tabanlı DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) diğer zincirlerde başlatılmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek DeFi içinde zincirler arası etkileşimi artırıyor.”

Yazının yazıldığı sırada, ETH 2.195, SOL 82,02 ve NEAR ise 9,68 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Rakipleri Bu Yıl Muazzam Bir Kazanç Sağlayabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram