Ethereum, XRP Ve ADA Temel Direnç Seviyesini Kırabilir! Geri Dönüş Gerçekleşecek Mi?

ETH
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasındaki toparlanma, çok sayıda altcoin’i, dirençler kırılırsa, endüstrinin şu anda yaşamakta olduğu sekiz aylık düşüş trendinin sonu olacak bir geri dönüş rallisi başlatacak olan önemli direnç seviyelerine geri getiriyor.

Cardano’nun düşük karlılıkla savaşı Cardano’nun son 300 gündür keskin bir düşüş trendinde hareket ettiği için kripto para piyasasında ilk 20’den en az kârlı varlıklardan biri olduğu bir sır değil. Ancak, özellikle bir kripto para birimi için son derece düşük karlılığa rağmen, proje etrafındaki geliştirme faaliyeti tüm sektördeki en yükseklerden biridir.

Günlük grafiğe göre ADA, yerel yükseliş trendi direncine ulaştı ve şu anda yerel düşüş trendinden çıkmak için onu kırmaya çalışıyor. Cardano’nun başarılı hamlesi, onu geri dönüş rallisi için uygun hale getirecek.

Ne yazık ki, ADA’nın işlem hacmi son derece düşük bir seviyede kalıyor, bu yüzden genel olarak piyasadaki olumlu duygu, en azından hacim bu kadar düşük seviyedeyken, kripto paranın hareketine yansımayabilir.

XRP’nin Direnci Kırma Potansiyeli Var!

Cardano’nun günlük grafiği, varlığın yakın gelecekte bir kırılma şansı yok gibi görünse de, XRP, genellikle volatilite hareket etmeden önce ortaya çıkan azalan üçgen adı verilen ortak bir model gösteriyor. Ne yazık ki, atılımın yönü spekülasyon konusudur.

 

Ripple’ın mahkemedeki başarısı göz önüne alındığında, XRP, şirkete doğrudan bağlı olmamasına rağmen yatırımcılardan daha fazla ilgi görüyor ve kripto parayla ilgili temel güncellemelerin ve iyileştirmelerin eksikliği göz önüne alındığında, piyasada daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilir.

Ethereum Normalden Daha Fazla İvme Gösteriyor!

Ethereum kullanıcıları ve yatırımcıları, sonunda Merge güncellemesinin nihayet yayınlanacağı kesin bir gün aldı. 19 Eylül, ağda yeni fikir birliği mekanizmasının uygulanması için yeni potansiyel tarih ve sektördeki en büyük ikinci kripto para birimi için PoW döneminin sonu.

Ethereum köktencileri yaklaşmakta olan güncellemeyi kutlarken, kripto para son üç günde yüzde 20 yükseldikten ve konsolidasyon kanalı direncine yaklaştıktan sonra piyasada sağlam bir performans gösterdi.

Ethereum
Kaynak: Coinmarketcap

Yaklaşık 30 gündür Ethereum, özellikle 1.000 doların altındaki değerlere ulaştıktan sonra, nispeten düşük oynaklık ve bazen korkutucu fiyat performansı ile 1.000 ila 1.200 dolar fiyat aralığında hareket ediyor.

Önümüzdeki hafta, nihayet ‌her direnç testinin sonuçlarını göreceğiz ve kripto para piyasasının geri dönüşe hazır olup olmadığını hep birlikte belirleyeceğiz.

Ethereum, XRP Ve ADA Temel Direnç Seviyesini Kırabilir! Geri Dönüş Gerçekleşecek Mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.