Grayscale, Bu Altcoin’leri Değerlendirme Listesine Ekledi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital varlık sektörünün önde gelen yatırım şirketlerinden biri olan Grayscale, bu altcoin’leri içeren bir değerlendirme listesi açıkladı.

Şirketin sayfasından da anlaşılacağı gibi, oluşturulan liste şu anda Grayscale’in elinde olmayan veya yatırım ürünü olarak sunulmayan ancak aynı zamanda şirket için daha fazla keşif açısından ilginç olan varlıkları içeriyor.

Listelenen kripto paralar, gelecekte piyasaya sürülebilecek yatırım ürünlerine dahil edilmeye aday olarak kabul edilebilir. Aynı zamanda, bazı varlıklar listeye dahil edilmeyebilir ve daha sonra Grayscale’in ürün ailesinde listelenebilir.

Bilgilendirme sayfasından da anlaşılacağı gibi, bir yatırım şirketinin ürün ailesine bir finansal varlık ekleme süreci, daha fazla inceleme ve değerlendirme gerektiren karmaşık ve temel bir süreçtir. Ayrıca şirket, listedeki varlıkların kesin olarak Grayscale Bitcoin Fund gibi gerçek bir yatırım ürününe dönüşmeyeceğini de belirtti.

Kaynak: Grayscale

Ek olarak Grayscale, bazı ürünlerin teşhir sağlamak için bağımsız fonlar alamayabileceğini belirtiyor. Bu varlıkların bazıları, Grayscale’in Digital Large Cap Fund’ına benzer ürünlerle sonuçlanabilir.

Grayscale, Bitcoin’i Yüzde 30 İndirimle Satıyor

Büyük Bitcoin ve kripto para piyasası satışlarının ardından, Grayscale Bitcoin Fund’ın primi tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı ve bu da Bitcoin hisselerinin neredeyse yüzde 30 indirimle satılmasına neden oldu.

Teorik olarak, yatırımcılar aynı nedenle spot piyasayı kullanmaya kıyasla önemli bir indirimle Bitcoin’e yatırım yapabilirler. Ünlü Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff’in belirttiği gibi, yatırımcılar 1 dolar için 0,75 dolar karşılığında bile “Bitcoin satın almaya” istekli değiller.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!