BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,523.04
+0.21%
$2,945.88
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$23.22
-0.26%
$362.57
-0.87%
$5.08
-1.28%
$4.12
-0.84%
$40.03
-0.99%
$42,520.41
+0.2%
$2,945.69
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$1.00
0%
$1,081.98
-1.48%
$229.16
-0.39%
$48.61
-0.23%
$116.98
-1.05%

Hangi Kripto Para Alınmalı? – 2021

Aşağıda yer alan kripto para isimleri, öneri niteliğinde değil; geçmiş grafikleri baz alınarak sıralanmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, grafikler salt bir şekilde yazıya dökülerek listelenmiştir.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kişiler yatırım yapacakları kripto paraları araştırır ve en doğru seçeneğe yatırım yapmak isterler. Bu durumda da hangi kripto para alınmalı sorusu da sorulur. 2020 senesinde revaçta olan kripto para yatırımı, 2021 senesinde de ön plandadır. 

Doğru bir seçim ile birlikte kişiler 2021 yılını büyük karlarla kapatabilir ve oldukça yüksek kazançlar elde edebilirler. Bu yazıda yer alan yatırımların bazıları uzun süreli, bazıları da kısa süreli yatırımlar için uygundur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!
Hangi Kripto Para Alınmalı? - 2021 1 - cryptocurrency 3409725 1280
Hangi Kripto Para Alınmalı?

İçindekiler

Bitcoin (BTC)

BTC kısaltma adı ile de bilinen Bitcoin, kripto para piyasasının en önde gelen seçeneğidir. Piyasada yer alan birçok altcoin, bu coine bağlıdır ve grafikleri birbirini izler. Sektör içerisinde oldukça yüksek bir hacme sahip olan bu kripto para yatırımcılarına çok fazla kazandırmaktadır.

Uzun süreli yatırım yapmak isteyen kişiler kripto para birimi olan BTC’yi alabilir ve kazanç sağlayabilirler. Bu yatırım süreci içerisinde hem düşüş hem de yükselişler meydana gelecektir. Kişiler sabırlı olmalı ve uzun sürenin sonucunda yatırımları katladığında çekmelidir.

Coinzilla Banner (728x90)

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Cardano (ADA)

Cardano, altcoinler arasında yer alan bir kripto paradır. 2021 yılında yatırımcısına neredeyse 8 kat kazanç sağlamıştır. Fiyatının az olması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilebilecek bir coindir. Yükselişini sürdüren bu kripto para, ilerleyen zamanlarda daha da yükseleceğinin izlenimini veriyor.

Litecoin (LTC)

Uzun süredir kripto para piyasasında yer alan bu coin Bitcoin ve Ripple gibi büyük bir hacme sahiptir. Şu an sahip olduğu değerlerle birlikte sektörde alınabilecek ideal kripto para seçenekleri arasında yer almaktadır. Uzun süreli yatırım düşünen kişiler için tavsiye edilir.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Chainlink (LINK)

2014 yılının Eylül ayında sektöre giriş yapan bu kripto para, yıllardır yatırımcısına kazandırdığı yüksek kazançlarla anılmaktadır. İlk kez kripto para yatırımı yapmak isteyen ve güvenilir bir kripto para arayan kişiler tercih edebilirler.

2020 yılından 2021 yılının başlangıcına kadar oldukça büyük bir yükseliş yaşayan bir kripto paradır. Eski yatırımcısına yüksek kazançlar sağlayan bu kripto paranın ilerleyen zamanlarda da yükseliş göstermesi bekleniyor. Kripto para yatırımı yapacak olan kişilerin, iyi bir şekilde grafik okumayı öğrenmesi çok önemlidir.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.