Bitcoin

Kraken: “Bitcoin Taproot Yükseltmesi Tarihin En Büyük Olayı Olacak!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Kraken, Kasım ayında gelecek olan Bitcoin (BTC) yükseltmesinin kripto para tarihinin en büyük olayı olduğunu söyledi.

Kraken Intelligence’ın son raporunda borsa, üç Bitcoin İyileştirme Önerisinden (BIP) oluşan Taproot’un dünyanın en büyük kripto parasının birçok yönünü piyasa değerine göre yenileyeceğini açıkladı.

“Taproot, kullanıcı gizliliğini, ağ ölçeklenebilirliğini ve tüm BTC’lerin değiştirilebilirliğini önemli ölçüde iyileştiriyor. Kullanıcılar, daha ucuz işlem ücretlerinin ve çoklu imza (çoklu imza) işlemlerini yürütme ve tek imzalı işlemlerle aynı verimlilik, düşük ücret ve gizlilik ile karmaşık akıllı sözleşmeler oluşturma yeteneğinin keyfini çıkaracaklar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Taproot, tartışmasız bugüne kadarki en önemli BTC yükseltmesidir. Büyük yenilik ve benimseme için zemin hazırlamaktadır.”

Kraken ayrıca Taproot’un, Bitcoin kullanıcıları için gizliliği nasıl iyileştirebileceğine dair bazı ayrıntıları da açıkladı.

“Taproot’un gelişmiş kullanıcı gizliliği ve işlem verimliliği avantajları, aynı madalyonun iki yüzüdür. Yükseltme, bir kullanıcının yürütülmemiş harcama koşullarıyla ilgili ayrıntıların açıklanmadığı anlamına gelir, bu da ağ üzerinde işlem yaparken daha iyi gizlilik ve blok zincirinde daha hafif bir veri yükü ile sonuçlanır.”

Kripto borsası, Taproot yükseltmesinin potansiyel etkisini çok az kişinin anladığını ve bu yılın ilerleyen saatlerinde yayına girdiğinde Bitcoin için yeni bir dönemin önünü açabileceğini söyledi.

“Yaklaşan Taproot yükseltmesi, yalnızca teknik değişiklikleriyle değil, uygulama sürecinde de önemlidir. Bazıları, Taproot’un önümüzdeki yıllarda Bitcoin protokolü yükseltmelerinin nasıl uygulanacağı konusunda operasyonel temel oluşturacağına inanıyor.”

Kraken: “Bitcoin Taproot Yükseltmesi Tarihin En Büyük Olayı Olacak!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram