BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Kripto Analistine Göre, Bitcoin’in Yeniden Zirveye Ulaşabilmesi İçin Gerekli 3 Şey!

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselişini hızlandırmak için gerekli 3 adımı açıkladı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselişini hızlandırmak için gerekli 3 adımı açıkladı.

YouTube’da DataDash isimli kanalında 470.000 aboneye sahip olan Nicholas Merten, yakın zamanda paylaştığı bir videosunda, Bitcoin’in (BTC) 43.500 dolar civarında önemli bir yükselen destek ve direnç seviyesinin yakınında işlem gördüğünü ve yeni zirveler oluşturmadan önce lider kripto varlığının elinde olduğunu görmek istediğini söyledi.

“Burada görmek istediğimiz ilk şey, destek olarak doğrulanması için bu önceki direnç çizgisinin birden çok kez yeniden test edilmesi…

Her zaman belirli bir destek aralığını birden çok kez test etme eğilimindedir. Ve bunun nedeni, kimin sorumlu olduğu arasında bir test olmasıdır. Boğalar mı yoksa ayılar mı? Bu durumda alıcılar, satış baskısına karşı koyabiliyor mu? Ya da tam tersi, satış baskısı, gelen potansiyel yeni alıcılardan daha mı ağır basıyor?”

İkinci adıma gelince, Bitcoin’in yeni destek seviyelerini sağlamlaştırdıktan sonra daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler oluşturmaya başladığını görmek istiyor.

“İkinci adım, daha yüksek alçaklara ve daha yüksek zirvelere ayarlanıyor. Şimdi bu, destek aralığını test ederken aynı anda olabilir, ancak genellikle daha sonra olur çünkü bu hattı birçok kez test edeceğiz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Son olarak, Merten, daha fazla devam edebilmek için Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 doları geçerek bir kırılma olması gerektiğini söyledi.

Coinzilla Banner (728x90)

““Biraz daha net görünebileceğini bildiğim üçüncü adım, kaçınılmaz olarak daha geniş vadeli göreceli yükseklikleri geçmekle kalmıyor, sonunda sahneyi kuruyor ve bu iki numaralı eğilimi sürdürüyor. Daha yüksek düşükler ve daha yüksek yüksekler sonunda önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıktığımız yer.

Ve bu üçüncü adımdan oldukça önemli bir adım olarak bahsetmemin nedeni, bunun kolay bir meydan okuma olmamasıdır. Tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmak genellikle oldukça uzun bir zaman alabilir.”

Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların hemen altında işlem gördüğü Kasım 2017’ye geri döndü ve BTC’nin nihayet kırılmadan önce yaklaşık bir ay boyunca birden fazla geri çekilme yaşadığını vurguladı.

Geleceğe gelince, Merten, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanması için bu yılın sonunu veya 2022’nin başlangıcını tahmin ediyor.

“Genel olarak konuşursak, 2021’in Aralık ayında veya 2022’in Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerinde potansiyel bir kopuş arıyoruz. Bence bu makul bir zaman dilimi.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.