Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Kripto Analistine Göre Bu Altcoin Yüzde 120 Yükselecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, bu altcoin için ufukta parlak bir gelecek görüyor.

Polkadot, birlikte çalışabilir bir blok zinciri platformudur. CoinGecko’ya göre, yerel varlığı DOT, yazının yazıldığı sırada 34,75 dolardan işlem görüyor ve 1 haftada yüzde 26,1 yükseldi.

YouTube’da 538.000 aboneye sahip olan ünlü analist Cowen, Polkadot’un Bitcoin (BTC) ile karşılaştırıldığında değerinin düşük olmadığını, ancak diğer altcoin’lere göre daha az değerlenmiş gibi göründüğünü söylüyor.

Projenin şu anda ne geliştirdiğine ve özellikle parachain’lere dikkat çekiyor. Parachain’ler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek için özelleştirilebilen özel blok zincirlerdir ve Polkadot’a göre bu yıl içinde piyasaya sürülmek üzereler.

Cowen, DOT’un yüzde 120 yükselmesinin makul olduğunu söylüyor.

“DOT/ETH değerlendirmesine bakarsanız, aslında tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönmek için hala bir yolu var… yüzde 126’lık bir hamle daha. Dolayısıyla, Ethereum’un sabit bir değerlemesi için, yüzde 126’lık bir hareket, DOT’u 80-85 dolara kadar çıkaracaktır.”

Analist, bu altcoin’in kısa vadeli geleceğinin büyük ölçüde Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olduğunu belirtiyor.

“Önümüzdeki bir ila iki yılı düşündüğümüzde, DOT’un oldukça parlak bir geleceği olması gerektiğini söyleyebilirim. Ama tabii ki kısa vadede, her zaman Bitcoin’in ne yaptığına bağlı.

Bitcoin, çizgiyi 20 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde tuttuğu sürece, Polkadot için olumlu şeyler söyleyebiliriz ve yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.”

Kripto Analistine Göre Bu Altcoin Yüzde 120 Yükselecek!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!