BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,388.50
-7.17%
$2,978.92
-6.95%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$23.12
-11.15%
$361.62
-7.87%
$5.12
-12.62%
$4.16
-10.69%
$40.65
-10.26%
$42,390.03
-7.17%
$2,978.60
-6.96%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$1.00
0%
$1,094.07
-6.96%
$226.91
-10.53%
$48.58
-8.65%
$116.98
-7.95%

Kripto Para Danışmanlığı Nedir?

Arama motorları üzerinden ve sosyal medya kanallarından pek çok kişi kripto para danışmanlığı nedir sorusunu yöneltmişler. Danışmanların görevleri, eğitimler ve ücretlendirme ilgili sorular sorulmuş. Blockchain uzmanı olarak görev yapabilmek için hangi eğitimleri almak gerektiği de sorular arasında.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İnternette araştırma yaptığınızda özellikle pek çok kişi kendini Bitcoin danışanı, Kripto uzmanı veya Blockchain uzmanı olarak tanıtır ve yayın yapar. Bazılarının paylaştıkları bilginin güvenilirliği bir yana danışmanlık yapma yetkisi dahi bulunmamaktadır. Aktif olarak hiç kullanmadıkları piyasalar hakkında yanıltıcı bilgilere de sahip olan bu kişiler gerçek Kripto uzmanlarından nasıl ayırt edilmelidir?

Kripto Para Uzmanı Kimdir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Kripto para danışmanlığı nedir derseniz yapılan coin al-sat emirlerinde belirli bir komisyon karşılığı emek sarf eden aracı kurum veya kişilerdir. Kripto uzmanı danışanlarına al-sat emirleri ile ilgili işlemler konusunda yönlendiren kişidir.  İyi bir Kripto uzmanı temel olarak şu özellikleri barındırmalıdır;

  • Üniversitelerin Ekonomi, İktisat ve İstatistik bölümlerinden en az birini bitirmiş olmak,
  • Para piyasalarında hatırı sayılır süre için görev almış olmak,
  • Kripto temel ve teknik analiz konusunda bilgili olmak,
  • Araştırmacı, idealist, sakin ve soğukkanlı bir yapıya sahip olmak,
  • Kanıtlanmış başarılara sahip olmak,
  • Kurumsal bir yatırım şirketinde aktif görev alıyor olmak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kripto Para Danışmanlığı Nedir?
Kripto Para Danışmanlığı Nedir?

Kripto Para Danışmanlığı Ücretli mi?

İnternette kendini uzman olarak yayın yaparak piyasayı yönlendiren bazı kişiler ücretsiz olarak hizmet eder. Bu paylaşımlarda doğruluğun kanıtlanması veya kripto para için herhangi bir al sat sorumluluğu bulunmaz.  Az önce kripto para danışmanlığı nedir ve uzmanın hangi özelliklere sahip olması gerektiğine dair özet bilgi paylaşmıştık. Şimdi de ücretlendirmelerden bahsetmek iyi olur.

Coinzilla Banner (728x90)

Eğer yüksek meblağlarda Kripto para coin veya token satın almayı planlıyorsanız ne kadar bilginiz olursa olsun Blockchain para uzmanından yararlanmanız gerekir. Bu uzmanlar kripto para satın aldığınız aracı kurumlarda genellikle mevcuttur. Size önerilerde bulunurlar ancak son kararı yine siz verirsiniz veya çok güveniyor iseniz sorumluluğu tamamen devredebilirsiniz. Kripto para danışmanlığı ücretlidir ve komisyonlarla çalışılır.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Blockchain ve Kripto Para Uzmanı

Kripto para yatırımcılarının aradığı Blockchain ve kripto para danışmanlığı hizmeti için uzmanın eğitim seviyesi, kişiliği ve mevcut çalışmalarının ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştik. Kripto paralar ve Block-chain teknolojisini iyi kavrayamamış bir uzman ne kadar eğitimli olursa olsun iyi bir danışmanlık yapamaz.  Kripto para danışmanlığı nedir ve neler içerir bunlardan da bahsetmek gerekir.

  • Kripto para borsası işlem geçmişi: kazanım ve kayıpları
  • İşlem emirlerinin gerçekleşme yüzdesi
  • Kripto paralar arası ticaret yüzdesi ( Bitcoin satıp Etherium almak gibi)
  • Kripto madencilik yapmış olmak.

Gerçekten yüksek meblağlarla ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız yukarıdaki tecrübeleri edinmiş olan aynı zamanda hem Blockchain uzmanı hem de kripto para uzmanı ile çalışmanız önerilir.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin Para Danışmanlığı

Elon Musk ve Bitcoin hayranı iseniz ve sadece coin yatırımı yapmak istiyorsanız Kripto madenciliği konusunda bilgili olmanız gerekir. Kripto para madenciliği yani mining, yüksek kapasiteli bilgisayarların kripto para üretmesi ya da para transferini onaylayıp ortak deftere işlemesinin ardından yeni kripto para ile ödüllendirilmesine deniyor. Bu konuda uzman olanlar Bitcoin para danışmanlığı ve mining konusunda uzman seçmek gerekir.

Bitcoin madenciliği hakkında bilgili bir uzman yüksek meblağlarda yatırım yapacak olan müşterilerini piyasadaki kripto paraların üretim bantları hakkında bilgi sağlar. Kripto para danışmanlığı nedir gibi genel soruların cevabı birçok faktöre bağlıdır. Yeni bir alan olduğu için donanımı ve karakteri gelişmiş uzmanlar ile çalışmak alınacak kripto yatırım riskleri açısından önem taşır.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.