Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Kripto Strateji Uzmanı: “XRP, LTC ve Diğer 2 Altcoin Patlayacak!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Strateji Uzmanı Michaël van de Poppe, XRP, LTC ve diğer 2 altcoin’in yakında patlayacağını söyledi!

YouTube’da 116.000 aboneye sahip olan Michaël van de Poppe, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrardan ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi.

“XRP’nin USDT paritesine baktığınızda, bir sonraki hedef bölgeyi belirlemek için aslında Fibonacci uzantısını yukarılara uzatabilirsiniz. Yani bunu Fibonacci düzeltmesiyle yaptığımızda ve bunu böyle yaptığımızda, bir sonraki yükseliş dalgasında XRP için bir sonraki hedef bölgeler olarak 2,85 dolar ve 4,30 dolar seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Bir önceki döngüden yaparsak 2.618 Fibonacci bölgesine ulaştığımızı da söyleyebiliriz. Büyük olasılıkla, bir sonraki yükselişte XRP 4.30 dolara yükselecek.”

Van de Poppe, XRP’nin yüzde 1.052 yükselişle 0,17 dolardan 1,96 dolar seviyelerine geldiğini belirtti. Aralık 2020’den Nisan ayına kadar muazzam bir yükseliş yaptığının altını çizdi.

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki altcoin, çoklu para birimi işlem ağı olan Stellar’dır (XLM). Kripto analistine göre, XLM, 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 0,79 dolara ulaşmadan önce muhtemelen 0,31 dolar seviyesinden sonra konsolide olması gerektiğini söyledi.

“Hala oldukça iyi görünüyor. XLM’nin bu yüksek seviyeye yani 0,80 dolara yükselme şansı var. Ancak yukarı doğru kırılmadan önce bu altcoin’in biraz konsolidasyon yaşaması oldukça önemli.”

Van de Poppe, Bitcoin paritesinde Litecoin’in de (LTC/BTC) fiyat hareketini de izlediğini söyledi. Ünlü analist, eşler arası ödeme ağının Bitcoin’e karşı önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardığına ve yazının yazıldığı sırada 501 dolar seviyesine yani 0,01 BTC’ye denk gelen yeni bir yükseliş hazırlığı içerisinde olduğunu düşünüyor.

“Yani, bu aralığın herhangi bir yerinde yani 0,003 BTC veya 150 dolar seviyesinde Litecoin için dip seviyesi olacağını düşünüyorum, ardından tekrar yükselişe geçeceğiz, biraz konsolide olacağız ve sonra uçmaya başlayacağız.”

Son olarak, analist, Bitcoin paritesinde, akıllı sözleşme platformu olan diğer bir altcoin olan Tezos’un (XTZ/BTC) üzerinde durdu. Van de Poppe’ye göre, parite bir dip yapı oluşturuyor ve şu anki 0,000077 BTC yani 3,86 dolar fiyatından yüzde 68’lik bir ralliye hazırlanıyor.

“Burada sıkışık yuvarlak bir dip yapıyoruz ve bunun yaklaşık 0.00013 BTC yani 6,52 dolar seviyesindeki direnç bölgesine doğru şiddetli bir şekilde kırılma olasılığı çok yüksek.”

Kripto Strateji Uzmanı: “XRP, LTC ve Diğer 2 Altcoin Patlayacak!”