Dogecoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Mark Cuban, Bitcoin’e Karşı Dogecoin’i Savundu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder Mark Cuban, kripto paraları öğrenmenin eğlenceli ve ucuz bir yolu olduğu için Dogecoin’i sevdiğini söyledi.

Twitter Spaces’ta yakın zamanda yapılan bir sesli görüşme sırasında milyarder Mark Cuban, Bitcoin maksimalistlerinin tepkisine rağmen DOGE hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi.

Cuban, DOGE’nin kripto para birimi alanına “harika bir giriş” olduğunu söylüyor.

“Shark Tank” sunucusu ayrıca bu popüler memecoin’in kripto hakkında bilgi edinmenin ucuz bir yolu olduğuna inanıyor.

Cuban, herhangi bir kişinin Robinhood’da bir hesap açması ve 25 dolar değerinde DOGE satın alması gerektiği için kripto dünyasına giriş yapmasının oldukça kolay olduğunu düşündüğünü belirtti.

Şimdi Robinhood kendi cüzdanlarını piyasaya sürdüğüne göre Cuban, Dogecoiners’ın en sevdikleri memecoin’lerini AMC gibi yatırımcılara karşı kolayca harcayabileceğini söyledi. Son olarak Cuban, Dogecoin topluluğunu anlamsızlığından dolayı bir kez daha övdü:

Bence parçası olmak eğlenceli bir topluluk.

Cuban’ın Yetersiz Dogecoin Varlıkları

Güçlü bir Dogecoin savunucusu olmasına rağmen, Cuban’ın kendisi bu popüler memecoin’e sadece 1.500 dolarlık yatırım gerçekleştirdi.

Milyarder, podcast yayıncısı Preston Pysh tarafından taahhüdünü sorguladıktan sonra, kendisinin bir yalancı olmadığını kanıtlamak için Bitcoin’deki kendi pozisyonunu açıklamaya çağırdı.

Cuban, Bitcoin’i üstün değer deposu olarak tanımladı, ancak DOGE’un aksine ödemeler alanında başarılı olacağına inanmıyor.

“Vitalik çözecek”

Ethereum’dan bahsetmişken Cuban, Ethereum’un difficulty bomb (zorluk bombası) mekanizması aracılığıyla hisse kanıtına geçişiyle bağlantılı bir risk olduğunu tartışmadığını söyledi.

Ancak, kurucu ortak Vitalik Buterin’in bazı şeyleri çözebileceğine inanıyor:

Sanırım Vitalik bunu çözecek.

Eğer Ethereum, DOGE’u mahvederse Cuban, diğer zincirlerin yerini almasını bekliyor.

Daha önce de bildirildiği gibi Buterin, yakın zamanda yeniden kurulan Dogecoin Vakfı danışma kuruluna katıldı.

Mark Cuban, Bitcoin’e Karşı Dogecoin’i Savundu!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!