Altcoin

Milyar Dolarlık Fon Yöneticisi, Bu Altcoin’in Ethereumu Geçebileceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyar dolarlık hedge fon yöneticisi Anthony Scaramucci, bir Ethereum (ETH) rakibinin kripto para piyasasının Google’ı olabileceğini söyledi.

CNBC’nin İlk Yarı Raporu ile ilgili yeni bir röportajda Scaramucci, akıllı sözleşme platformu Algorand’ın (ALGO) yüksek hızı ve düşük karbon ayak izinin büyük olasılıkla rekabette büyük bir adım atacağını söylüyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Algorand, katılımcıların blokları doğrulamak için karmaşık bulmacaları çözmesini gerektirmeyen, saf Proof-of-Stake (PPoS) adı verilen bir tür konsensüs mekanizması kullanan, ödeme odaklı bir kamu blok zinciridir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Protokol, Algorand’ın blok zincirinin ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almasına ve yüksek işlem ücretleri ödemeden aynı anda çok sayıda işlemi işlemesine olanak tanır.

Scaramucci, Skybridge’in neden altcoin projesine yatırım yapmak için 100 milyon dolarlık bir fon başlattığını açıklıyor.

“Skybridge araştırma departmanı, Algorand’ın daha hızlı ve daha düşük işlem ücretlerine sahip olduğu için aslında Ethereum’u potansiyel olarak geride bırakma fırsatına sahip olduğunu düşünüyor. Net bir negatif karbon ayak izi var.”

Scaramucci, Algorand’ı internetin ilk günlerinde sayısız rakibini deviren arama motoru devi Google’a benzetiyor.

“Bu topluluk geliştikçe, Google gibi bir şeyin üzerinde konuştuğumuzu düşünüyorum.

Sen ve ben, Alta Vista ve AOL’nin internetin yeni gelişen aşamalarında lider oldukları ve Google’ın gölgesinde kaldıklarını hatırlayacak kadar yaşlıyız,

Yani Algorand gibi bir şey, içine çok para ve kaynak koyduğumuz bir şey.”

Algorand’ın yerel varlığı olan ALGO, yazının yazıldığı sırada 1,87 dolardan işlem görüyordu.

Milyar Dolarlık Fon Yöneticisi, Bu Altcoin’in Ethereumu Geçebileceğini Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.