moneygram

MoneyGram İkinci Çeyrekte %33 Dijital Büyüme Elde Etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

San Francisco çıkışlı para havale devi olan, Ripple’ın eski ortağı MoneyGram toplam geliri 239.3 milyon dolar olmak üzere cuma günü ikinci çeyrek raporlarını paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

MoneyGram ve İkinci Çeyrekteki Dijital Büyümesi

30 Temmuz Cuma günündeki bilanço duyurusu sırasında genel müdür Alex Holmes, MoneyGram’in para transferlerinin total sayısının yüzde 33 oranında artmasıyla muhteşem bir dijital büyüme gösterdiğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Dünya, geçen sene pandemi başladıktan sonra dijital para hareketine adapte olmaya devam ettikçe ve bu durum para havalesi ve ödeme endüstrisinde etkisini gösterdikçe, sınır ötesi para havalelerinin hacmi de buna paralel bir şekilde yüzde 41 oranla yükseldi.

Yılın ilk çeyreği ile karşılaştırıldığında firmanın genel geliri yüzde 18’lik bir artış gösterdi.

Holmes konu hakkında şu sözleri sarf etti:

“MoneyGram, çevrimiçi müşteriler, para işlemleri, hacmi ve gelir konularında yüksek rekorlar kırdı.”

Stellar ile Bir Ortaklık Söz Konusu

Bloomberg tarafından yayınlanan, MoneyGram’in Stellar tarafından satın alınma ihtimali haberi konusunda ise Alex Holmes kaçamak bir cevap verdi.

İlginizi Çekebilir: 11 Kripto Para Borsası Soruşturmalardan Dolayı Kapanıyor!

Firmanın satılması ya da özelleştirilmesi için şuan doğru zamanda olmadıklarını düşündüğünü belirtti.

Firmanın Stellar (Ripple’ın rakip firması) veya Advent (özel sermaye şirketi) tarafından satın alınabilme ihtimalleri de konuşuluyor.

Bu haberler sayesinde MoneyGram’ın hisseleri geçen hafta yüzde 11 artış gösterdi.

MoneyGram İkinci Çeyrekte %33 Dijital Büyüme Elde Etti
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.