Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Raoul Pal, Bitcoin ve Bu 4 Altcoin’in En İyi Seçim Olduğunu Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, piyasalarda haftalarca süren vahşi dalgalanmalardan sonra kripto tahminini açıkladı.

Twitter’da 828.000 takipçiye sahip olan ünlü CEO, dijital varlıklara yönelik duyarlılığın neden aniden düşüşe geçtiğini ve ardından yatırımcıların hem kısa hem de uzun vadede neler yapabileceğini anlattı.

“Enflasyona bağlı aşırı harcanabilir gelirin kısmen düşüşten sorumlu olduğunu düşünüyorum.

Birçoğu, yarı döngüdeki bu nokta tepeyi ürettiğinde geçmiş döngülerden yaralanır.

Fakat ruhunuza geçmiş zararlar da aşırı temkinli olmanıza neden olabilir…”

Pal, kripto yatırımcılarına, aradan geçen aylarda yaşanan dramatik yükseliş ve düşüşlere rağmen fiyatların Mayıs 2021 seviyelerine döndüğünü hatırlatıyor. Daha fazla ana akım benimsemenin hala geleceğine ve farklı yaratıcı endüstriler tarafından da benimseneceğine inanıyor.

“Rekor katılımlı bir patlama görmedik. NFT’lerde bir miktar spekülasyon gördük, ancak bu çoğunlukla zaten Ethereum’a sahip olan ve yakmak için karı olan insanlar.

Üstel yeni kullanım durumları ile birlikte anlamlı kurumsal benimseme devam etmektedir. Ayrıca sanatçılar, müzisyenler ve markalar tarafından Web 3.0’ın öneminin artan bir şekilde anlaşılması lazım.

Bir tür devrilme noktasına ulaşıldı… Bence bu ayın sonunda hızlanacak ve gelecek yıla doğru devam edecek… 2022, benimsenmenin çok fazla olacağını düşündüğüm yıl olacak.”

2022’ye baktığımızda, eski hedge fon yöneticisi, geleneksel finansal kurumların kaynakları dijital varlıklar alanına tahsis ettikçe, yeni enerji ve katılımın takip edeceğini düşünüyor.

“Fonlar, 1. Çeyrekte yeni kar-zarar ve yeni görevler tahsis edecek ve bu da fiyatları keskin bir şekilde yükseltirse, rekor yeni cüzdanlar vb. getirecektir. Uzun vadeli sahipler, üst dilim için borsalara para yatırmaya başlayacaklar.”

Piyasanın yeniden ısınmasını beklerken harekete geçirilebilir hamleler söz konusu olduğunda, CEO, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en büyük kripto para birimlerine ve ayrıca Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) altcoin’lere de baktığını söyledi.

“Kaldıraç kullanmak istiyorsanız, yazabileceğiniz seçeneklere küçük primler ekleyin.

Katman-1’ler BTC, ETH, LUNA, AVAX ve SOL daha iyi çekirdek varlıklardır.

NFT’ler en spekülatif varlıklardır, ancak aynı zamanda hızlı bir şekilde yenilik yaparlar, bu yüzden biraz da NFT’ye sahip olmalısınız.”

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin günde yüzde 3,65 artışla 48.354 dolara yükseldi, ancak yine de Pazar günü haftalık en yüksek seviyesi olan 50.800 doların altında işlem görüyor.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum da bugün 3.861 dolara yükseldi, ancak 10 Aralık’taki haftalık 4.229 dolarlık zirvesinin de altında seyrediyor.

Terra protokolünün yerel token’ı olan LUNA, merkezi olmayan stabilcoin’lerin temelini oluşturuyor. 11. sıradaki kripto varlık bugün yüzde 12,6 artışla 59,91 dolara yükseldi.

Katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche, Pazartesi günü 75,63 dolara kadar düştükten sonra güzel bir şekilde toplandı. Yazının yazıldığı sırada AVAX, yüzde 10,1 artarak 89,01 dolardan işlem görüyordu.

Listenin son sırasında akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi olan Solana var. En büyük kripto paralar listesinde 5. sırada yer alan SOL gün içinde yüzde 3,2 artışla 160,90 dolardan işlem görüyor.

Raoul Pal, Bitcoin ve Bu 4 Altcoin’in En İyi Seçim Olduğunu Söyledi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!