Kripto Para

Raoul Pal: “Kripto Para Piyasasında Saçma Bir Yükseliş Olacak!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal, önümüzdeki aylarda kripto para piyasaları için saçma fiyat artışı öngörüyor.

Real Vision Finance’ın yeni bir videosunda, ünlü CEO, devam eden kripto para piyasası düzeltmesinin yakında sona ereceğini söyleyen büyük resme baktığını söylüyor.

“Ağın benimsenmesi makro zemine karşı hiçbir şey değiştirmeyecek. Ağ benimsemenin çok güçlü olduğu bir döngü noktasındayız. Ben bunda bir değişiklik görmüyorum. Yani gerçekten, neredeyiz ve bu düzeltme ne zaman bitiyor, eğer işim doğruysa, önümüzdeki iki üç gün içinde biteceğini düşünüyorum. Ve sonra haklıysam, hızlandırılmış hareketler görmeye başlamalıyız.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi, Ethereum Bitcoin paritesi (ETH/BTC) kritik bir seviyeyi geri kazandığında onaylanacağını söylediği kripto para piyasası için yatırım tezini de açıkladı.

“Tezim, Ekim, Kasım ve Aralık aylarının saçma olduğuna dayanıyor. Bunun için bir sürü çizelge kullanıyorum. Ethereum ve Bitcoin’e karşı performans gösteren diğer protokollere ve token’lara bakmaya başlıyorum çünkü risk eğrisinde hala bir çıkış görmeliyiz. Bu yüzden zamanla ETH/BTC’nin kesiştiğini görmeliyiz. Bence bu neredeyse 0,08 BTC’ ye kadar ulaştı. 0,07 BTC’ye yine düştü… Bence 0,08 BTC’yi geçtikten sonra, genellikle ödüllendirici kısım olan bu kripto piyasasındaki bir sonraki aşamanın sinyali olacak.”

Pal ayrıca, beklenen fiyat ivmesinden önce daha fazla pozisyon almak için mevcut düzeltmeyi kullandığını söylüyor.

“Geçen hafta ve bu haftanın başlarında dip noktadan alım yaptım ve piyasaya koyacak hiç nakitim kalmadı, o kadar.”

Raoul Pal: “Kripto Para Piyasasında Saçma Bir Yükseliş Olacak!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram