Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Real Vision CEO’su, Altcoin Sepetini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto portföyündeki altcoin’leri açıkladı.

Thinking Crypto ile yapılan yeni bir röportajda, Goldman Sachs’ın eski yöneticisi, öncelikle bir Bitcoin (BTC) yatırımcısı olarak başladığını ve ardından BTC’nin çoğunu Ethereum’a (ETH) dönüştürdüğünü söyledi.

Pal, daha sonra 10 büyük altcoin’den oluşan eşit şekilde dağıtılmış bir sepet oluşturduğunu söyledi. Daha sonra akıllı sözleşme platformu Solana’yı (SOL) da portföyüne ekledi.

Geçen haftaki bir röportajda Real Vision CEO’su portföyünün yüzde 82’sinin ETH olduğunu belirtmişti.

Thinking Crypto röportajında, sahip olduğu daha küçük kripto varlıklarından birinin fiyatta o kadar önemli bir artış gördüğünü ve ikinci en büyük uzun vadeli altcoin’i haline geldiğini söyledi.

“Büyüleyici olan, Ethereum’dan sonra şu anki ikinci en büyük uzun vadeli altcoin’im, The Sandbox.

Satın aldım ve geçen bir buçuk ayda 20 kat arttı, bu çılgınca.

Demek istediğim, The Sandbox’taki en büyük ikinci pozisyonum olan bu pozisyonu almazdım, ama bulunduğu yeri görüyorsunuz ve şu anda satmayı düşünmüyorum.”

The Sandbox (SAND), video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünyadır. Projenin yerel token’ı olan SAND, değeri aktarmak, ağı korumak ve protokolü yönetmek için kullanılır.

Pal ayrıca Ethereum destekli merkezi olmayan sanal oyun dünyası Decentraland’a (MANA) yatırım yaptığını da belirtiyor. Decentraland’ın yerel varlığı olan MANA, bir değişim aracı olarak kullanılır.

Real Vision CEO’su, borç verme protokolü Aave (AAVE), merkezi olmayan borsa Unıswap (UNI) ve akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT) dahil olmak üzere bir kaç merkezi olmayan finans (DeFi) projesine de yatırım yaptığını söyledi.

Ayrıca Pal, Chiliz ve Rally de dahil olmak üzere sosyal token’lara yönelik yatırım yaptığını belirtti.

Chiliz (CHZ), taraftar katılımını teşvik etmek için sporları ve e-sporları tokenize eden bir platformdur.

Rally (RLY), içerik oluşturucuların ve markaların içeriklerinden para kazanmalarını ve topluluk avantajları sunmalarını sağlayan merkezi olmayan bir ağdır.

Pal ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ödeme şirketi Ripple’a karşı açtığı davayı birincil faktör olarak göstererek XRP’ye sahip olduğunu söyledi.

Real Vision CEO’su, Altcoin Sepetini Açıkladı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!