Ripple, NFT’leri Desteklemek İçin 250 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Ripple
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blok zinciri ödeme aracı Ripple, büyüyen NFT dünyasına parmak basmaya karar verdi.

Ripple, XRP defterinde (Ledger) para karşılığı olmayan token (NFT) projelerinin oluşturulmasını desteklemek için 250 milyon dolar değerinde yeni bir fon kurulduğunu duyurdu. Şirket, sanatçılara gerekli desteği sağlamaya söz verdi.

  • Ripple, bu sefer NFT endüstrisine odaklanacak olan en yeni girişimini duyurmak için bugün Twitter’dan paylaşım yaptı.
  • 250 Milyon Dolarlık Yaratıcı Fonu olarak adlandırılan yeni ürün, yaratıcıların XRPLedger’de, NFT’ler için yeni kullanım senaryoları keşfetmelerini ve önemsedikleri topluluklarla daha derinden etkileşim kurmalarını sağlayacak.
  • Bunu yapabilmek amacıyla şirket, ihtiyaç duyabilecekleri finansal, yaratıcı ve teknik desteği sağlamak için sanatçılar ve pazar yerleriyle birlikte çalışmayı planlıyor.
  • Yeni girişim, yaratıcı ajans VSA Partners, mintNFT ve Mintable gibi NFT platformları ile bir ortaklık yoluyla geliyor.
  • NFT endüstrisi, birkaç yıl önce gün ışığını gören ilk takas edilemeyen token’lara (NFT) rağmen, yılın başından beri oldukça gündemde.
  • Hemen hemen her sektörden popüler isimler, hayran katılımını artırmak için dijital koleksiyonlarla ilgili girişimleri duyurdu. En öne çıkan isimlerden bazıları futbol efsanesi Tom Brady, çizgi roman devi Marvel ve hip hop devi Eminem’dir.
  • Popülaritenin hızlı büyümesi, daha fazla kripto para odaklı şirketi NFT’lerin oluşturulmasını ve geliştirilmesini desteklemek için ürünler piyasaya sürmeye itti ve Ripple bunu en son yapan şirket gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!