Ripple’ın Aldığı Tavsiyeler Kamuoyuna Sunulacak! XRP Fiyatı Artabilir!

Ripple
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Savunma avukatı James K.Filan, Ripple SEC davasındaki son güncellemeyi paylaştı. XRP fiyatı, son yedi gün içinde yüzde 50’den fazla artmasının ardından 0,88 dolardan işlem görüyor. XRP, 3 Şubat’ta 0,58 dolarlık taban seviyesinden toparlandıktan sonra art arda yedi günü yeşil mumlarla kapattı.

Ripple‘ın 2012 notlarında dış danışmanından aldığı tavsiyenin içerik metni, Manhattan’daki ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres’in yakın tarihli bir kararı sayesinde yakında kamuoyuna sunuluyor. Ripple, 2012 yılında yeni bir dijital para çıkarmayı düşündüğü sırada ismi açıklanmayan küresel bir hukuk firmasından yasal tavsiye istemişti. Ripple ayrıca hukuk firmasından lansman sonucunda ortaya çıkabilecek yasal endişeleri inceleyen iki belge daha almıştı.

Torres’e göre iki notta yer alan yasal tavsiyeler, 17 Şubat’a kadar kamuoyuna açıklanmalıdır.

Bir e-posta açıklamasında, Ripple genel danışmanı Stuart Alderoty, belgeler yayınlandığı takdirde 2012’de Ripple’ın, XRP‘nin bir yatırım sözleşmesi veya menkul kıymet olmadığına dair yasal bir analiz aldığını göstereceklerini söyledi.

Bazı analistler, Ripple ile SEC davasındaki son gelişmelerin, davanın kısa sürede çözülebileceğini ve bunun XRP fiyatında daha fazla artışa yol açabileceğine de inanıyor.

XRP Fiyat Analizi

XRP
Kaynak: TradingView

8 Şubat’ta Ripple’ın yerel varlığı olan XRP, günlük MA 50’yi, 0,75 dolar seviyesinden kırarak, 0,91 dolar ile en yüksek seviyelerine ulaştı. İzlenmesi gereken bir sonraki önemli seviyelerin 0,96 dolar ve 1 dolar olduğunu söylemek oldukça mümkün.

Günlük RSI, 70’in üzerindeki noktada aşırı alım bölgesine ulaştı. Daha yükseğe seviyelere çıkmak için hala potansiyel var, ancak mevcut seviyelerde aşırı dikkatli olmak çok önemli. Görünüşe göre XRP, herhangi bir ciddi dirence takılmadan 1 doları geçebilir. Bu yükseliş sırasında, bazı kısa vadeli geri çekilmeler olabilir, ancak genel fiyat hareketleri yükselişini sürdürüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!