Başarılı Analist, XRP’nin Davadan Sonra Patlayacağını Söyledi: Ama Bazı Sorunlar Var!

XRP
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı kripto para analisti, Ripple Labs ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava sona erdiğinde XRP’nin patlayacağını, ancak bundan önce daha fazla sorunlarla karşılaşabileceğini söyledi.

Thinking Crypto ile yaptığı röportajda, Credible Crypto takma adıyla tanınan başarılı analist, XRP tekniklerinin şu anda daha fazla düşüş olabileceğini gösterdiğini söyledi.

“XRP şu anda o kadar da harika görünmeyen bir altcoin… Bence muhtemelen buradaki en düşük seviye olan 0,50 dolara kadar düşüş yaşayacağız ve burada sahip olduğumuz haftalık talep seviyesine geçeceğiz. Yine, bu seviye önemlidir çünkü esasen yaklaşık altı aylık konsolidasyondan sonra bu seviyeden yukarıya doğru büyük bir hareket gördük.

Dolayısıyla, bu konsolidasyonun yukarı veya aşağı yönde kırılmaya başladığı noktanın kökeni, tekrar ziyaret edildiğinde tipik olarak destek veya direnç görevi görür. Yani sadece yüksek bir zaman çerçevesi perspektifinden, genel olarak bu bölgenin ve biz burada daha da sıkılaştıkça, bu genel bölgenin geçmişte gördüğümüz gibi destek görevi göreceğini bekleyebilirsiniz.”

Kaynak: Credible Crypto/Thinking Crypto

Credible Crypto, devam eden aşağı yönlü fiyat hareketine rağmen XRP’yi tutmak için büyük temel nedenler olduğunu da sözlerine ekledi.

Kripto analistine göre, Aralık 2020’de XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet olarak satıldığı iddiaları üzerine Ripple Labs ve SEC arasındaki davanın sonuçlanması, XRP için düzenleyici netlik sağlayabilir.

“Düşük fiyat hareketine rağmen hala bu kadar büyük miktarda XRP tutmamın nedeni, artık onu piyasanın geri kalanına karşı bir tür riskten korunma olarak görmem. Bu SEC davası sona ererse ki ne zaman biteceğini bilmiyorum ama bence sonuçta Ripple ve XRP için olumlu bir şekilde sona erecek ve sona erdiğinde, XRP esasen Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyici netliğe sahip tek kripto para olacak.

Dava çözüldüğünde, XRP’nin fiyatının kesinlikle patlamasını bekleyebilirsiniz. Yani davanın sonucunu duymayı bekliyorsanız, atlamak için çok geç olacaksınız. Yani şu anda bahislerinizi oynuyorsunuz ve bahsiniz karşılığını verir de XRP kazanırsa, XRP fırlayacak ve sonra her şey SEC’in insafına kalacak.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!