Santiment’e Göre Bitcoin Yükseliş Sinyali Gösteriyor!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, Bitcoin 38.500 dolar aralığında işlem görmeye devam ederken, lider kripto para birimi için yükseliş işaretlerini belirttiği iki tweet yayınladı.

BTC Cüzdanlarındaki Hareketlilik Kasım Ayından Bu Yana En Yüksek Seviyede

Santiment ekibi, bir kripto varlık sabit performans gösterdiği taktirde, düşüş veya yükseliş ayrışmasının ortaya çıkmak üzere olduğunu gösterdiği bir tweet yayınladı. Bitcoin söz konusu olduğunda ise, Bitcoin cüzdanlarının etkinliği Kasım 2021’den bu yana yeni bir zirveye ulaştığı için yükseliş görünüyor.

Tweet, şu ana kadar Bitcoin adres etkinliğinin bu yıl içindeki en iyi gününü yaşadığını ifade ediyor.

Bitcoin İçin Başka Bir Yükseliş Sinyali Daha!

Yakın zamanda yayınlanan bir başka tweet’te, Santiment analistleri, NVT Dolaşım Oranı modellerinde bir yükseliş sinyali gördüklerini söylüyorlar. NVT, Ağ Değeri İşlem Oranı anlamına gelir. Bir blok zinciri ağının değerinin düşük olup olmadığını görmeyi sağlar. Değeri düşük olduğunda, sinyal fiyat için yükseliş olabileceğini gösterir. Aşırı değerlendiğinde ise düşüş gerçekleşebileceği konusunda uyarır.

Tweet, dolaşımdaki farklı Bitcoin miktarlarının, yayınlanan grafiğe göre Şubat ayının başında güçlü performans göstermeye devam ettiğini söylüyor.

CryptoQuant tarafından yayınlanan 2020 ve 2021’i de kapsayan benzer verilerde ise, Bitcoin fiyatı 2020’de 11.000 dolar aralığında kalırken, ağın fazlasıyla değerli olduğunu doğruluyor. Bununla birlikte, bundan sonraki yıl, Bitcoin fiyatı 20.000 doların üzerine çıkıp peşinden 40.000 dolar, 50.000 dolar, ardından 63.500 dolar ve son olarak Kasım 2021’de 68.900 dolar ile zirveye ulaştığında, Bitcoin ağı değerlendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!