SHIB Yatırımcılarının Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı! Ünlü İsimden Destek Geldi!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter’da ShibBPP olarak bilinen SHIB topluluğu yöneticilerine göre, Shiba Inu token sahibi sayısı geçen hafta büyük bir artış yaşadı. Ayrıca bu artışla beraber yeni bir tarihi zirveye ulaşıldı. Tweet’in atıldığı esnada, Shiba Inu sahiplerinin toplam sayısı 1.196.114 sayısına ulaşırken, dolaşımdaki arz 557.620.161.109.259 token’dır. Ayrıca çeşitli DeFi projelerinde 32.007.595.310.351 Shiba Inu bulunmaktadır.

David Gokhshtein, Shiba Inu’yu Farklı Bir Yolla Destekliyor!

Eski ABD’li politikacı ve şu anda Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, kendi topluluğuna SHIB’e çok meraklı olmadığını ve Twitter’da bu meme parasını çevreleyen çılgınlığı takip etmediğini hatırlatan açıklamalarda bulundu. Ancak, bu projenin var olma hakkına sahip olduğuna inandığını belirtmiştir. Ayrıca onu diğer kripto projelerinden farklı olarak nitelendirmektedir. Dahası, geliştirici ekibinin kendi ekosistemlerini oluşturmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığından emin olduğunu dile getirmiştir.

Yakın bir zamanda yapılan açıklamalara göre, SHIB geliştiricilerinin şimdi inşa etmekle meşgul oldukları ve ekosistemin ana finansal bileşenlerini oluşturan Shibarium katman-2 blok zinciri, SHI stabilcoin ve SHIBFE Shibarium finansal ekosistemini yakında piyasaya sürmeyi planladıkları bildirilmiştir.

SHIB Yatırımcılarının Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı! Ünlü İsimden Destek Geldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.