Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Son 24 Saatte En Çok Yükselen 5 Altcoin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap’in sağladığı verilere göre geçtiğimiz 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin’i sizin için araştırdık.

CoinMarketCap’ten edindiğimiz verilere göre son 24 saat içerisinde en çok yükseliş gösteren altcoin Celo (CELO) oldu. Sırasıyla en çok yükselen altcoin’ler;

  1. Celo (CELO)
  2. Fantom (FTM)
  3. Perpetual Protocol (PERP)
  4. Harmony (ONE)
  5. Arweave (AR)

En çok yükselen Altcoin’ler

Celo (CELO): Celo, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir blok zinciri ekosistemidir. Celo, telefon numaralarını açık anahtarlar olarak kullanarak, bankacılık erişimi olmayanlar da dahil olmak üzere dünyanın milyarlarca akıllı telefon sahibini kripto para birimiyle işlem yapmaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Ağ ayrıca , merkezi olmayan finansın (DeFi) bir parçası olarak akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (DApp) oluşturulmasına da izin veriyor.

Fantom (FTM): Fantom, kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş, döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Fantom, kendi bünyesindeki FTM token ile birlikte, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına indirdiklerini söyledikleri işlem hızını çözmeyi hedefliyor.

Perpetual Protocol (PERP): Perpetual Protocol, merkezsiz vAMM’nin (sanal otomatik piyasa yapıcı) destek verdiği kalıcı olan sözleşmelerle birlikte ticaret yapmanın amaçlandığı bir protokoldür. Bunun amacı ise hem vadeli işlemlerin hem de diğer kripto varlık türevlerinin demokratikleştirilmesi ve yeni finansal araçların yaratılabilmesidir.

Harmony (ONE): Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlamaktadır.

Arweave (AR): Arweave, verilerin süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Kendisini, asla unutmayan topluca sahip olunan bir sabit disk olarak tanımlayan ağ, bir dizi topluluk odaklı uygulama ve platforma sahip kalıcı, merkezi olmayan bir web olan “permaweb”i barındırmaktadır.

Son 24 Saatte En Çok Yükselen 5 Altcoin!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!