BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,421.38
-5.11%
$2,909.64
-7.4%
$0.94
-5.97%
$149.38
-8.66%
$22.77
-9.75%
$352.75
-7.65%
$6.88
+7.79%
$4.02
-7.24%
$39.30
-9.39%
$42,417.33
-5.12%
$2,908.67
-7.43%
$0.94
-5.97%
$149.40
-8.65%
$1.00
0%
$1,068.38
-7.43%
$232.68
-6.29%
$47.16
-7.35%
$110.21
-9.81%

Son 24 Saatte En Çok Yükselen 5 Altcoin!

CoinMarketCap’in sağladığı verilere göre geçtiğimiz 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin’i sizin için araştırdık.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

CoinMarketCap’in sağladığı verilere göre geçtiğimiz 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin’i sizin için araştırdık.

CoinMarketCap’ten edindiğimiz verilere göre son 24 saat içerisinde en çok yükseliş gösteren altcoin Celo (CELO) oldu. Sırasıyla en çok yükselen altcoin’ler;

  1. Celo (CELO)
  2. Fantom (FTM)
  3. Perpetual Protocol (PERP)
  4. Harmony (ONE)
  5. Arweave (AR)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

En çok yükselen Altcoin’ler

Coinzilla Banner (728x90)

Celo (CELO): Celo, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir blok zinciri ekosistemidir. Celo, telefon numaralarını açık anahtarlar olarak kullanarak, bankacılık erişimi olmayanlar da dahil olmak üzere dünyanın milyarlarca akıllı telefon sahibini kripto para birimiyle işlem yapmaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Ağ ayrıca , merkezi olmayan finansın (DeFi) bir parçası olarak akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (DApp) oluşturulmasına da izin veriyor.

Fantom (FTM): Fantom, kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş, döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Fantom, kendi bünyesindeki FTM token ile birlikte, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına indirdiklerini söyledikleri işlem hızını çözmeyi hedefliyor.

Perpetual Protocol (PERP): Perpetual Protocol, merkezsiz vAMM’nin (sanal otomatik piyasa yapıcı) destek verdiği kalıcı olan sözleşmelerle birlikte ticaret yapmanın amaçlandığı bir protokoldür. Bunun amacı ise hem vadeli işlemlerin hem de diğer kripto varlık türevlerinin demokratikleştirilmesi ve yeni finansal araçların yaratılabilmesidir.

Harmony (ONE): Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlamaktadır.

Arweave (AR): Arweave, verilerin süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Kendisini, asla unutmayan topluca sahip olunan bir sabit disk olarak tanımlayan ağ, bir dizi topluluk odaklı uygulama ve platforma sahip kalıcı, merkezi olmayan bir web olan “permaweb”i barındırmaktadır.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak Coin Market Cap

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.