Stellar CEO’su IMF Toplantısına Katılıyor – İşte Ayrıntılar

stellar
stellar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stellar‘dan Denelle Dixon, IMF’nin ev sahipliğinde bir çevrimiçi konferansa katılacak ve küresel düzenleyiciler, FED ve Mastercard ile uluslararası ödemelerin geleceğini tartışacak.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Uluslararası Para fonu web sitesinde, uluslararası ödemelerin geleceğini tartışacak olan üst düzey konuşmacıların yer aldığı bir duyuru yapıldı.

Bunlar arasında Stellar’ın CEO’su Denelle Dixon, Fed Reserve Jerome Powell, Bank for International Settlements başkanı, Mastercard’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve diğer önemli isimler yer alacak.

Etkinlik 19 Ekim’de yapılacak.

Stellar, global bankalar ve Mastercard sınır ötesi ödemeleri tartışıyor

Çevrimiçi akış, ” Yeni bir başlangıç: Sınır Ötesi Ödemeler” olarak adlandırılacak. Web sitesindeki açıklamaya göre, üst düzey karar vericilerden oluşan bir panel yeni dijital para birimleri hakkında konuşmayı ve sınır ötesi ödemelerin geleceğinin nasıl olacağını tartışmayı planlıyor.

Akış, her biri farklı ancak ilgili konulara ayrılmış dört bölüme ayrılacaktır.

İlk panel, Fed Başkanı Jerome Powell, Bank for International Settlements Genel Müdürü, Malezya Merkez Bankası Başkanı ve Suudi Arabistan Para Kurumu Başkanı’ndan oluşacak.

Topluma mümkün olan en yüksek faydayı sağlamak ve risklerle birlikte riskleri maksimum derecede düşürmek için politika yapıcılar arasında olası işbirliği seçeneklerini tartışacaklar.

Fintech ve düzenleyicilerin birlikte çalışma olasılıkları

Stellar CEO’su, modern sınır ötesi ödeme sistemlerinin zayıf noktaları, özel sektörden yenilikçi çözümler ve fintech şirketlerinin küresel politika yapıcılardan beklentileri hakkında konuşmak için ikinci panele katılacak.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Konuşmacı arkadaşları, eCurrency CEO’su, Celo ve Mastercard’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı olacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!