Tether’in Piyasa Değeri 2021’de Ethereum’a Rakip Olacak

Tether
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg’in yeni bir raporu, Tether‘in 2021’in sonunda Ethereum’un piyasa değerini geçeceğini öngörüyor.

Rapor, sınırlı kullanılabilirlik nedeniyle BTC’nin fiyatının 2025 yılına kadar 100.000 $’a yükselmesini öngörüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Tether’ın piyasa değeri

Yeni bir rapor, Tether’in piyasa değerinin gelecek yılın sonunda Ethereum’u geçebileceğini ve bu da stablecoinler ile merkez bankası destekli dijital para birimlerinin (CBDC’ler) daha fazla benimsenmesine yol açacağını iddia ediyor.

Bloomberg’in 2020’nin 4. çeyreği için Crypto Outlook raporuna göre, Tether büyük olasılıkla 2021’de en büyük ikinci piyasa değeri için Ethereum’un yerini alacak.

Kıdemli Emtia stratejisti ve raporun yazarı Mike McGlone, şu anda 43 milyar dolardan fazla değerde olmasına rağmen, Ethereum için “durgun piyasa değeri”nden bahsediyor.

Rapor, Ethereum’un, yatırımcıların merkezi olmayan finans ürünlerine ilgisi nedeniyle yaz boyunca bir patlama yaşamadan önce 2019 ve 2020’nin çoğu için 30 milyar doların altında kaldığını belirtiyor.

İstikrarlı büyüme

Ethereum ile karşılaştırıldığında McGlone, USDT’nin 2017’de başlayan istikrarlı büyüme modeline devam edeceğini tahmin ediyor. Stablecoin 2020’de yüzde 280’den fazla arttı ve yılın başında 4,1 milyar dolardan Ekim ayı itibarıyla 15,7 milyar dolara yükseldi.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bloomberg, Tether için büyümeyi tahmin etmenin yanı sıra, Bitcoin için yükselişli bir gelecek öngörüyor. McGlone, sınırlı 21 milyon token arzının fiyat artışı için önemli bir katalizör olduğunu öne sürerek, Bitcoin fiyatının 2025 yılına kadar 100.000 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!