Bitcoin

Ünlü Analist: “Bitcoin Yüzde 300 Yükselebilir! Tek Şartla…”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist Lark Davis, BTC’nin yüzde 300 yükselebileceğini söyledi. Ancak bunun gerçekleşmesi için tek şart var.

YouTube’da 419.000 aboneye sahip olan Lark Davis, yeni videosunda, Bitcoin boğa piyasasının 2013’e benzer bir şekilde bittiği ve ayı piyasasına girmeden önce iki büyük zirve oluşturduğundan kaynaklı aynı senaryoyu yaşayabileceğimizi söyledi. Ardından “çifte balon” modelinin gerçekleşmesinin gerekli olduğunu ekledi.

“Yılın sonunda kripto para piyasası için yükselişler bekliyorum. BTC için yüzde 700’lük bir ralli göremeyeceğiz belki ama yüzde 100 veya yüzde 200, hatta yüzde 300’lük bir ralli daha görebiliriz ve hala ‘Bak Lark, yüzde 300’lük bir ralli olmayacak. Bitcoin çok büyük. Piyasa değeri çok büyük. Bunun bu kadar yükselebilmesi gerçekçi değil’ diyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Evet BTC’nin şu anki piyasa değeri oldukça büyük. Şu anda Bitcoin’in piyasa değeri için 1 trilyon doların biraz altındayız. Tüm zamanların en yüksek fiyatında 1,2 trilyon doları görmüştük. O seviyeden yüzde 300’lük bir fiyat artışı bizi 4,5 trilyon ila 5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştıracak.”

Uzun vadede Davis, BTC’nin 2030’a kadar altı ya da yedi haneli rakamlara ulaşacağını veya önümüzdeki 8 yıl içinde mevcut fiyatlardan yaklaşık 20 kat daha yüksek fiyatlara ulaşacağımızı düşündüğünü belirtti.

“Ama aynı zamanda Bitcoin’in 10 trilyon dolar piyasa değerinin üzerinde bir varlık olacağına da yürekten inanıyorum. Bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ama olacak. On yılın sonunda, Bitcoin ticaretini yüz binlerce doların üzerinde göreceğimizden oldukça eminim, hatta on yılın sonunda potansiyel olarak BTC’nin 1 milyon dolara ulaşacağını düşünüyorum.”

Ünlü Analist: “Bitcoin Yüzde 300 Yükselebilir! Tek Şartla…”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram