Ünlü Analist: “Bu Sadece Düzeltme! Olağan Dışı Bir Durum Yok!”

Analist
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Lark Davis, Bitcoin’in ani geri çekilmesinin kademeli olmadığı ve olağan bir durum olduğunu söyledi.

BTC, Temmuz ayındaki yükselişi sırasında sürekli olarak daha yüksek destek seviyeleri oluşturduktan sonra, son ayların zirvesi olan 52.900 dolardan tek bir günde yaklaşık yüzde 20 düştü.

CoinGecko’ya göre, lider kripto para, yazının yazıldığı sırada 46.000 dolardan işlem görüyor.

YouTube’da 427.000 aboneye sahip olan ünlü analist Lark Davis, paylaştığı son videosunda, ani düşüşün kripto varlık için olağan olduğunu söylüyor.

“Şimdi, bu yüzde 20’lik kırmızı mum, buralarda yeniyseniz, gerçekten bunun hakkında konuşmamız gerekiyor çünkü az önce gördüğümüz şey olağan dışı bir şey değil. Çılgınca gelebilir, bu sizin ilk zamanlarınızsa korkutucu görünebilir, ancak gerçekçi olmak gerekirse, bu Bitcoin için oldukça yaygın bir şey.”

Analist, çift haneli yüzde geri çekilmelerin ne sıklıkta gerçekleştiğini göstermek için Bitcoin’in son fiyat geçmişine baktı. Davis’e göre, 2021’de şimdiye kadar Bitcoin, yıl içinde şimdiye kadar en az çift haneli altı günlük kapanış yaşadı.

Davis, bugünkü gibi dik bir düşüşün uzun vadede boğa piyasasının gidişatını etkileme eğiliminde olmamasına rağmen, kısa vadede bu dezavantajların ardından başka satışların gelebileceğini belirtti.

Davis, 42.500 dolar ve 40.000 doları BTC’nin tutması gereken çok önemli destek seviyeleri olarak görüyor ve daha fazla düşüşün gelebileceğini söyledi.

“Sadece size bir bakış açısı veriyor… bu kripto para piyasaları için tamamen normal, bu şeyleri bir boğa koşusunda beklemelisiniz. Oynaklık, performans için ödediğiniz bedeldir.

Ayrıca biraz daha dezavantajımız olursa şaşırmayın. Şimdi bunun sadece bir defalık, mega, epik bir mum olma ve çok da uzak olmayan bir gelecekte işlerin ortalamalarına dönmesi ihtimali var. Çoğu zaman, bu tür büyük çöplükler, daha fazla olumsuzluğun geldiğini görmeden önce gelir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!