Ünlü Analist, Cardano Ve Bitcoin Hakkında Konuştu!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in ve Cardano’nun fiyat hareketleri hakkında yorum yaptı.

Twitter’da 404.100 takipçiye sahip olan ünlü analist Michaël van de Poppe, Cardano’nun bir sonraki adım için bir temel oluşturduğunu ve Bitcoin (ADA/BTC) karşısında hafifçe düzeltme yaptığını gördüğünü söyledi.

“Cardano’nun burada devam etmesini bekliyoruz. BTC paritesine göre iyi gidiyor.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine göre, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce, yazının yazıldığı sırada, 2,03 dolar değerinde olan 0,000045 BTC desteğinde konsolide olmasını bekliyor.

BTC’ye gelince, popüler kripto para analisti, önde gelen kripto varlığının, 50.000 dolarlık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden önce daha düşük zaman dilimlerinde bir adım daha baskı yapması gerektiğine inanıyor.

“Boğa ayrışması, destekte konsolide olurken Bitcoin ile oynanmaya hazır. Daha yüksek bir dip, 50.000 dolara doğru devam etmek için faydalı olacaktır.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Varlığın fiyatı daha düşük seviyelerde işlem görmeye devam ederken teknik gösterge yükselişe geçmeye başladığında yükseliş sapması meydana gelir. Sinyal, trendin tersine dönmesinin yakın olduğunu gösterebilir.

Van de Poppe ayrıca, kripto borsalarında bulunan BTC miktarının azalması nedeniyle Bitcoin’in sonunda daha yüksek seviyelere çıkacağını tahmin ettiğini söyledi.

“Bitcoin rezervleri çok düşük seviyelere geliyor.

Bu, giderek daha fazla BTC sahibinin olduğuna dair bir işaret.

Kaçınılmaz olan hala gerçekleşmek üzere; daha yüksek seviyelere doğru büyük bir hareket gerçekleştireceğimiz, yukarı doğru ağır arz şoku yaşayacağız.”

Bitcoin borsa rezervlerinin düşük seviyeleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azalmakta olduğu anlamına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için BTC’lerini tuttuklarının bir işaretidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!