chainlink
chainlink

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist Chainlink için “Satış Baskısı Var” Dedi ve Sıradaki Seviyeyi Açıkladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chainlink, 2017’den beri altcoin traderları için kripto para piyasasının sevgilisi olmasına rağmen, şu anda bazı büyük türbülanslarla karşı karşıya.

Kripto para birimi, sürekli olarak yeni zirveler belirleme kabiliyetiyle ün kazandı ve piyasanın geri kalanı 2018’in başındaki çöküşün ardından daha düşük seviyelere indi.

Bu güç, nihayetinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,00 $’a ulaşmasına ve piyasa değerine göre en büyük beşinci dijital varlık olarak bir yer edinmesine neden oldu.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bununla birlikte, bu yüksek seviyelere ulaştıktan sonra, fiyatı hızlı bir şekilde düşmeye başladı ve sonuçta, geçen ayın sonuna doğru 7,50 $’lık düşük seviyelere geriledi.

O zamandan beri fiyatı bu düşük seviyelerden toparlanmış olsa da, son dönemdeki yüksek seviyelerini yeniden yakalayabilmek için önünde daha uzun bir yol var.

Bu nedenle, düşüş trendini tersine çevirmek ve v şeklinde bir toparlanmaya başlamak için yeterli satın alma baskısı bulmadan önce daha da fazla zayıflık görme ihtimali var.

Bir analist, anlamlı bir destek bulamadan önce LINK’in 7,00 doların altına düşeceğine inanıyor.

Satış baskısı devam ettiği için Chainlink’te düşüş ihtimali var

Chainlink, şu an 8,95 $ seviyesinden işlem görüyor. Bu, bu hafta başında belirlenen 8.40 $ ‘lık son düşük seviyelerden hafif bir toparlanmaya işaret ediyor.

Bu düşüş kısa sürdü ve 8.00 $’lık bölgedeki satın alma baskısı önemli görünüyor.

Bu nedenle, kripto para biriminin bir sonraki trendinin nerede olacağı büyük olasılıkla satın alma desteğine verdiği tepkiye bağlı olacak.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu seviyenin altına devam eden herhangi bir düşüş, önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla kayıp görmesi için kapıları açabilir.

Analist Chainlink’te düşüş bekliyor

Bir analist, Chainlink’in (LINK) yakın vadede nerede trend olabileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken, 7,00 doların altına doğru bir düşüş beklediğini açıkladı.

Önümüzdeki birkaç gündeki Chainlink trendleri, yatırımcılara orta vadeli görünümüne dair ciddi içgörüler sağlamalı. Bu biraz da Bitcoin ve kripto para piyasasına bağlı olabilir.

Ünlü Analist Chainlink için “Satış Baskısı Var” Dedi ve Sıradaki Seviyeyi Açıkladı