Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, Yıl Sonunda Patlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para yatırımcısı ve fenomeni Tyler Swope, sabırla beklendiği takdirde ödüllendireceğine inandığı yıl sonu altcoin’lerini açıkladı.

Youtube’da 304.000 aboneye sahip olan fenomen, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) ve sahiplerini üstün bir stake mekanizması aracılığıyla ödüllendireceğini ve söyleyeceği iki altcoin’de de aynı şeyi gördüğünü söylüyor.

Swope’a göre, üç kripto varlığı, enflasyonist ödüller yerine yalnızca gerçek hayattaki iş performansına dayanan yeni bir ”staking” yönteminden yararlanarak kendilerini ayırıyor.

“Gerçek dünyadaki iş performansına dayalı yeni bir stake türü geliyor. Artık spekülasyon ve enflasyon bir stake’in ana itici gücü olmayacak, ancak staking; ölçümlere, performansa ve bir endüstri ekosistemindeki varlıklar arasındaki hedeflerin hizalanmasına bağlanabilir.”

Stake veya ödül elde etmek için kripto varlıklarını kilitlemek, dijital bir varlığın arzını artırma eğilimindedir ve bu da enflasyona yol açar. Swope, LINK’in istenmeyen düğüm sağlayıcılarını keserek ve iyi olanları ödüllendirerek bununla mücadele etmeyi planladığını söylüyor.

“Chainlink staking’in güzelliği, Oracle node’larının anlaşmaların gerektirdiği teminat için topluluktan LINK token’larını toplu kaynak olarak sağlayabilmesidir. Bu büyümeye izin verir. İyi hizmet sağlayıcılar, topluluktan pay alabildikleri ve gelirleri, yani hizmet ödüllerini toplulukla paylaşabildikleri için, müşteriler için daha fazla hizmet sözleşmesi gerçekleştirebilecekler.”

LINK, yazı yazıldığı sırada 19,30 dolardan işlem görüyor ve staking protokolünün başlatılması için net bir zaman çizelgesi yok.

Swope ayrıca, açık kaynaklı, merkezi olmayan dijital teknolojilerden yararlanan düşük karbonlu bir sistemi hızlandırmak için tasarlanmış bir blok zincir platformu olan Energy Web Zincirinin yerel kripto para birimi olan Energy Web Token’ı (EWT) yakından takip ediyor.

Ünlü analist, EWT’nin enflasyonla mücadele için benzer bir plana sahip olduğunu ve yalnızca iyi performans gösterdiği düşünülen istifçileri ödüllendirdiğini söylüyor.

EWT yönetici özetini okuyan Swope şunları söylüyor:

“Merkezi olmayan hizmet düzeyi anlaşmalarında (dSLA) stake ödülleri, gerçek dünyada yaratılan değerden gelir (yeni basılan token’larla ödenen enflasyonist ödüllerin aksine). dSLA ödülleri yalnızca yüksek performanslı sağlayıcılara ve onları destekleyen kullanıcılara dağıtılır.”

EWT, yazının yazıldığı sırada 11,25 dolardan işlem görüyor ve staking programı aktif olarak çalışıyor.

Son olarak, Swope, “kodsuz” yaklaşımını kullanarak büyük işletmeler için blok zincirlerini ve sözleşmeleri basitleştirmeyi amaçlayan Unibright’ın yerel hizmet token’ı olan UBT’yi gündeme getiriyor.

Yatırımcı Swop, kurumsal organizasyonları Ethereum’a bağlamayı amaçlayan bir proje olan Baseledger token modelinde UBT’nin önemini şöyle vurguladı:

 “Her şeyin merkezinde Unibright UBT token’ı var. Unibright’ın varlığı, stake token’ı ve ödeme token’ıdır. Kuruluşu ETH ana ağına bağlamayı amaçlayan Baseledger’ın varlığıdır.”

UBT, yazının yazıldığı sırada 1,59 dolardan işlem görüyor Swope, Unibright’ın yıl sonundan önce piyasaya çıkacağını tahmin ediyor.

Ünlü Analist, Yıl Sonunda Patlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!