Bitcoin Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre, Bitcoin Rekora Koşuyor! Altcoin’ler Acı Çekebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin (BTC) rekor kırmak üzere olduğu için altcoin piyasasının biraz acı çekebileceğini söylüyor.

En son TechnicalRoundup haber bülteninde yazan, DonAlt takma adıyla bilinen analist, Bitcoin vadeli işlemler borsa yatırım fonunun (ETF) yeni lansmanının “haber satmak” türünde bir olay olmadığını söyledi. Bunun yerine, Bitcoin’in yukarı yönlü güçlü hareketinin devam edeceğini söyledi.

“Genel olarak, görüşümüz, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin muhtemel olduğu… ve özellikle 56.000-58.000 $ civarındaki birleşik günlük ve haftalık alan olmak üzere, geri alınan desteğe herhangi bir düşüş, yeni zirveler için pozisyon alma fırsatlarıdır.”

Bitcoin ve Etheruem (ETH) tüm zamanların en yüksek zirvesindeyken DonAlt, altcoinlerde herhangi bir pozisyon açmak zorunda olmadığını söylüyor. Büyük kripto varlıklarının sermayeyi altcoin piyasalarından uzaklaştıracağına ve onların kan kaybetmesine neden olacağına inanıyor.

“İlk olarak, eğer Bitcoin patlarsa, altcoin sahipleri hareketi yakalamak için satarken altcoin’lerde bir kusma bekliyoruz. Bu muhtemelen kısa vadede bir tasfiye yoğunluğuna neden olacak ve Bitcoin’in patlaması yavaşladığında gerçekten güzel bir ortalama geri dönüş oyunu kuracak.

Bu nedenle, deneyimli uygulayıcılar için, tasfiyeler sona erdiğinde kısa vadeli bir sıçrama için büyük patlamayı altcoin’lerde satın almak, yakından takip ettiğimiz bir fikir.”

Ünlü analist, BTC çıkışını bitirip bir aralıkta birleştiğinde altcoin’lerin daha çekici hale gelebileceğini söyledi.

“Özetlemek gerekirse, majörler her an büyük mumlar (umarım yeşil olanlar) yapacak gibi göründüğü sürece altcoin’leri sevmiyoruz. Bunu yaparlarsa, altcoin’ler ya tasfiye sonrası sıçrama temelinde ya da toz çöktüğünde daha büyük bir rotasyon temelinde çekici hale gelecektir.

Şimdi, piyasa bu kadar cömert olursa, bazı indirimler aramak için coin’ler, ekosistemler, izleme listeleri derlemek, seviyeleri işaretlemek vb. hakkında araştırma yapmak için iyi bir zaman.”

DonAlt’ın tam TechnicalRoundup mektubunu buradan okuyabilirsiniz.

Ünlü Analiste Göre, Bitcoin Rekora Koşuyor! Altcoin’ler Acı Çekebilir!