Polkadot

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Polkadot Patlayabilir! 3 Altcoin Düzeltme Yapabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltme yapabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Twitter’da 442.000 takipçiye sahip analist, Polkadot’un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söyledi.

Analist, bir Fibonacci uzatma modeli kullanarak, Polkadot’un potansiyel olarak 75 ve 115 dolar hedeflerini gösterdi.

“Boğa döngüsüne girerken Polkadot’un 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasalara şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel düşüşler ve potansiyel kazançlar için potansiyel bir senaryo elde edersiniz. Yani sizin için yukarı yönlü hedefler 75 ila 115 dolar olur.

38 dolar civarında devam ettiğimiz gerçeğini analiz ederseniz, potansiyel kayıp ve geçersizlik senaryosu 32 dolar civarında olur.”

Cardano’ya (ADA) gelince, Van de Poppe, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto paranın Bitcoin (BTC) çiftinde düşüş sinyalleri yaydığını söyledi.

“Bitcoin’e karşı Cardano düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık var.”

Kripto para analisti, yazının hazırlanışı sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarındaki desteğin tutması durumunda bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söyledi.

“Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye (1,75 dolar). Eğer bu devam edecekse, ki zor, o zaman bu bölgelerde potansiyel girişler için bir şey aranabilir.

Bu seviye kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0,0000150 BTC (0,90 dolar) ve 0,00002 (1,19 dolar) BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.”

Van de Poppe ayrıca Solana’nın (SOL) ağır bir düzeltme aşamasına gireceğini söyledi. Analiste göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık yüzde 67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80,40 dolar değerinde olan 0,00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacak.

“Solana aynı resim var. Ağır bir düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek.

Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0,00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu yüzde 67’lik bir düzeltici hamle.”

Kripto para analisti ayrıca, aşağı yönlü bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’e (VET) de baktı.

“Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler ve daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, verilen önceki desteği de her zaman reddedilmiş.”

Van de Poppe’ye göre, VET/BTC tablosundaki en iyi potansiyel giriş noktası, sırasıyla 0,066 dolar ve 0,089 dolar değerinde olan 0,00000110 BTC ve 0,00000150 BTC seviyeleri.

“Benim için en iyi potansiyel giriş noktası yaklaşık 0,00000110 BTC (0,066 dolar). Bu bölgede bir giriş noktasına bakıyorum. Eğer oraya Kasım ve Aralık aylarında ulaşırsak, kesinlikle harika olur.

Burada sahip olduğumuz bölgenin tamamı bu. Zaten buna daldık ve bu, 0,00000150 BTC (0,089 dolar) civarındaki bölge.”

Ünlü Analiste Göre Polkadot Patlayabilir! 3 Altcoin Düzeltme Yapabilir!