Kripto

Ünlü CEO’ya Göre Bu Kripto Sektörü İlerde Patlayacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü CEO Raoul Pal, yakın patlayacak olan bir sektöre adım attıklarını söyledi.

Yeni bir blog yazısında yazan eski Goldman Sachs yöneticisi, bir Bored Ape satın alarak değiştirilemez token (NFT) piyasasına parmak bastığını söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Pal’e göre, Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonu gibi NFT’ler, yeni bir sosyal token veya topluluklardaki hisseleri temsil eden kripto varlıkları trendinin başlangıcıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Benim görüşüm, geleceğin sosyal token’larına yattığı ve ileriye giden yol buydu. NFT topluluklarıyla (Bin Gerçek Hayran modeli) başlarsınız ve ardından bir sosyal grafik oluşturursunuz.

BAYC’nin etrafındaki potansiyel sosyal token hakkında bir şeyler duymuştum, bu yüzden haber akışının cazibesinin dışında odaklanmamı sağladı.”

Real Vision CEO’su, sosyal token’ların sonunda toplumun ve ekonominin birçok farklı yönüne entegre edileceğini düşündüğünü söylüyor. Pal ayrıca Bitcoin’in (BTC) sadece farklı bir topluluk ve farklı özelliklerle sosyal bir token olarak da özetlenebileceğini söylüyor.

“Evrensel Temel Eşitlik olarak sosyal token’lara ve kültürün ve toplumun, belediyelerin ve hayır kurumlarının, iş modellerinin ve ekonomilerin geleceğine inanıyorum.

Sonuçta, BTC sadece benzersiz özelliklere sahip bir sosyal varlıktır ve tüm bu sosyal varlıklar , nereye gittiğimizi düşündüğüm çeşitli dijital egemen devlet modelleri için çalışır…

Sosyal token’ların hızlı zengin olma planları olduğunu düşünmüyorum, ancak topluluk uzun süreli değere sahip faydalar inşa ederse yavaş yavaş zengin olun.

Fayda, canlı, büyüyen bir topluluk ve ölçülebilir bir miktar kıtlık oluşturun ve zaman içinde değer oluşturacaksınız ve herkes katılabilir. Ya yardımcı program token’larına yatırım yaparak (gelecekteki ertelenmiş fayda olarak) ya da topluluğa değer katarak ve belirteçlerle ödüllendirilerek.

Marka veya içerik oluşturucu eşit düzeydedir.”

Ünlü CEO’ya Göre Bu Kripto Sektörü İlerde Patlayacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.