Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Piyasa Uzmanı, Bu Altcoin’in Ethereum’a Meydan Okuyacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dexterity Capital kurucu ortağı Michael Safai, Business Insider ile yaptığı son röportaja göre, Terra’nın Ethereum’a ciddi bir şekilde meydan okuyacağını söyledi.

Projenin arkasındaki kişilerin, ekibi böyle olması için yeterince agresif bir şekilde oluşturduğuna inanıyor:

“En çok ses çıkaranların, en iyi kullanıcı tabanını ve en iyi topluluğu çekenler olduğunu düşünüyorum.”

Ocak ayında değerinin yarısını kaybeden Terra (LUNA), şu anda büyük kripto para borsalarında yaklaşık 55 dolardan işlem gören piyasa değeri ile en büyük 10 kripto para birimi arasında kalmayı başardı.

Kripto para biriminin en büyük sahiplerinden bazıları çöküşten yılmadı. Daha önce, en büyük kripto para birimiyle bir servet kazanan Hollandalı milyoner Etienne vantKruys, kısa süre önce The New York Times’a LUNA’yı elinde tutmaya devam edeceğini ve fiyatının, sonunda 500 dolarlık hedefi aşmasını beklediğini söyledi.

Safai, Ethereum’a yatırım yapmaya devam ederken, önde gelen akıllı sözleşmeler platformunun diğer rakip projelerin sunabileceği birçok ilginç özellikten yoksun olduğuna işaret ediyor. Diğer bir önde gelen blok zinciri olan Solana’dan bahsetmişken, Dexterity Capital’in kurucu ortağı, yaptıkları şeylerin genel kalitesini etkilemeyeceğini iddia ederek sık sık yaşanan teknik aksaklıkları küçümsedi.

DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre, Terra, 14,59 milyar dolarlık toplam kilitlenen değer (TVL) ile ikinci en büyük akıllı sözleşme platformu olmaya devam ediyor. Blok zincirinin en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Anchor, son zamanlarda tükenen rezervleri nedeniyle kendini kötü tanıttı.

Ethereum, 124,6 milyar dolarlık TVL ile en iyi DeFi oyuncusu olmaya devam ediyor.

Ünlü Piyasa Uzmanı, Bu Altcoin’in Ethereum’a Meydan Okuyacağını Söyledi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!