Uzman Analist: “Solana 4 Kat Yükselebilir! Bitcoin ve Ethereum’u Gölgede Bırakacak!”

Solana
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti, Solana’nın mevcut seviyelerinin dört katından fazla yükselmeye hazır göründüğünü söyledi.

Twitter’da 174.900 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan ünlü analist, Solana’nın (SOL) hem ETH’yi hem de Bitcoin’i (BTC) gölgede bırakacağını söyledi.

Hedef fiyatı şu anda 900 dolar yani SOL’un mevcut değerinden yüzde 360’tan fazla bir değer artışı demek.

Öncelikle Elliot Waves teorisine dayanan uzman analist, Solana’nın Ethereum’a karşı eşleştirildiğinde boğa olduğunu, Bitcoin’e karşı eşleştirildiğinde de yükselişe geçtiğini söyledi.

Elliot Waves teorisi, bir dizi dalga halinde grafiklerde kendini gösterme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini kullanarak varlıkların nereye gittiğini belirleme yöntemidir.

“Aylık hatırlatma; Solana (SOL) 900 dolar olacak. Şaka değil, olacak…

ETH/BTC paritesinde yükseliş görünüyor, SOL/BTC paritesinde yükseliş görünüyor, ancak SOL/ETH paritesinde de yükseliş görünüyor, bu nedenle doğal olarak SOL benim en büyük sepetim. BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğine inanıyorum.”

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

CoinGecko’ya göre Solana, yazının yazıldığı sırada Eylül ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 5 düşüşle 203 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter, Solana’nın son dirilişinin, altcoin’in iki önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmasından sonraki ilk günlerinde olduğuna inandığını söyledi.

“SOL kilit noktada iki farklı derecedeki eğilimleri kırması var, bu kötü çocuk gittikçe zorlaşıyor ve burada daha yeni başlıyor.”

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Uzman kripto para analisti , Solana’nın geçen ay Binance Coin’e (BNB) benzer grafik davranışı sergilemeye başladığını ve bu yılın Ocak ve Mayıs ayları arasında %1600’ün üzerinde bir artışla rekor seviyeye ulaştığını söyledi.

Solana, BNB’nin kalıbını kopyalarsa, grafiklerde 900 dolarlık bir hedef olduğunu söylüyor.

“Aynı hisler, aynı anlatı…

SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara gidebilir.”

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!