Vitalik Buterin, Kendisine Gönderilen SHIB’leri Nasıl Yaktığını Açıkladı!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vitalik Buterin, Shiba Inu Token kurucuları tarafından kendisine gönderilerin SHIB’lerin yüzde 90’ını yaktığını itiraf etti.

Ethereum’un kurucusu ”SHIB’lerin büyük bir kısmını yaktım çünkü böyle bir gücün odağı olmak istemedim” dedi ve insanların kendisine daha fazla kripto para göndermemesini istediğini sözlerine ekledi. Ardından konuyla ilgili açıklamasına şu şekilde devam etti:

“SHIB topluluklarının son bağışlar konusundaki davranış şekillerinden gerçekten etkilendim! Pek çok SHIB sahibi kullanıcıların, cömertliklerini ve sadece kendi kârlarına odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda dünyayı bir bütün olarak daha iyi hale getirmekle de ilgilenmeye istekli olduklarını göstermiştir. Bunu ciddiyetle yapan herkesi destekliyorum.”

Geriye Kalan Token’lar Yardım Amaçlı Kullanılacak

Ethereum’un kurucu ortağı, Shiba Inu’ların yüzde 90’ının yakılacağını ve geriye kalan yüzde 10’unun ise yardım amaçlı kullanılacağını açıkladı. Covid-19 yardımına destek olmaya odaklanan bir kuruluş olan CryptoRelief ile benzer değerlere sahip hayır kurumlarının potansiyel alıcılar olarak kabul edileceğini aktardı.

Vitalik Buterin, SHIB’leri Nasıl Yaktığını Açıkladı

Buterin yakma işlemini yapmak için Target’tan yeni bir dizüstü bilgisayar alması gerektiğini söyledi. SHIB kurucularından aldığı fonları soğuk cüzdanda tuttu.

Özel anahtarı almak için iki numarayı kullanmak durumunda kaldı. Ve “Bu numaralardan biri benimleydi; diğeri ise ailemle birlikte Kanada’daydı” dedi. Ailesinde olan numarayı almak için Kanada’daki ailesini aradı. Sonrasında ise özel anahtarı yeni bilgisayarına girdi. Ayrıca, yardım kurumuna ETH göndermek için bir Ethereum kanalı oluşturdu.

Daha sonra Buterin bilgisayarına QR kod programı kurdu ve ardından cep telefonuyla o kodu taradı. Dizüstü bilgisayarına kopyaladıktan sonra ise yakım işlemini başlattı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!