XRP

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

XRP Sahiplerine Airdrop Verilecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Flare CEO’su ve kurucu ortağı Hugo Philion, Twitter’da şirketin Spark (FLR) varlıklarının airdrop’undan önce Songbird ağını yükseltmek için çalıştığını söyledi.

“FLR’larının son durumunu merak eden herkes için Songbird’ü, Flare lansmanından önce yapılması gereken son iki uygulamayla Mart 2022’nin sonundan önce yükseltiyoruz. Bu yükseltme bizim daha sonra Flare lansmanına devam etmemize izin verecek. Flare lansmanına yönelik tam bir yol haritası önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.”

Flare Network; FLR’nin ardından, XRP ve daha sonra ise Litecoin (LTC) ile devam eden çeşitli blok zinciri ağlarına akıllı sözleşme yetenekleri getirmeyi amaçlıyor.

Flare piyasaya sürüldüğünde, şirket, isteyen her yatırımcının Spark token’larının yüzde 15’ini hemen alacak ve ardından en az 25 ay ve en fazla 34 ay boyunca devam ederek her ay ortalama yüzde 3 talep edebileceğini duyurdu.

Philion, Flare’in yaklaşan airdrop’u hakkında en iyi borsalarla iletişim halinde olduğunu söyledi.

”FLR token’ının airdrop dağıtımıyla ilgili olarak, Flare’in bu gereksinimleri karşılaması için neye ihtiyaç duydukları konusunda tam olarak bilgi sahibi olmak için en büyük borsalara ulaştık.”

XRP Sahiplerine Airdrop Verilecek!