SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yeni Bir SHIB Balinası Doğuyor! 3 Trilyon SHIB Satın Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats’a göre, kripto piyasası yeni bir SHIB balinasının doğuşuna tanık oldu. Son zamanlarda birikim çılgınlığı yaşayan isimsiz bir yatırımcı, şu anda yaklaşık 3,2 trilyon SHIB token’ına sahip oldu.

Üç büyük işlemde, SHIB balinası, köpek temalı kripto paranın balinaları listesine katılmak için 120.342.829 milyon dolar değerinde Shiba Inu satın aldı.

İlk büyük işlem, yaklaşık iki gün önce balinanın yaklaşık 3,15 trilyon (105.487.757 dolar) Shiba Inu token’ı satın aldığı blok zincirinde ortaya çıktı. 7 Aralık’ta 30 dakikalık bir süre içinde 84,7 milyar SHIB (3.233.066 dolar) ve 8 milyar SHIB (275.776 dolar) olmak üzere iki işlem izledi.

shb 1
Balinanın yaptığı işlem

Yazının yazıldığı sırada, SHIB 0,0000375 dolardan işlem görüyor.

SHIB Benimsenerek Büyümeye Devam Ediyor

SHIB artık dünya çapında 3 milyondan fazla seyahat ürünü rezervasyonu yapmak için Travala.com’da bir ödeme yöntemi olarak listeleniyor. California merkezli elektronik satıcısı Newegg, Kasım ayı sonlarında Shiba Inu’yu ödeme işleme hizmeti BitPay ile bir ortaklık yoluyla entegre ettiğini belirtti.

Aynı şekilde dünyanın bir numaralı sinema zinciri olan AMC, Shiba Inu’yu kabul etmeye karar veren ilk BitPay müşterisi oldu. Kasım ayının ortalarında AMC CEO’su Adam Aron, yeni ödeme seçeneğinin 2022‘nin başlarında ekleneceğini doğruladı.

Yeni Bir SHIB Balinası Doğuyor! 3 Trilyon SHIB Satın Aldı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!