yield guild games

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yield Guild Games (YGG) Nedir? YGG Nasıl Satın Alınır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yield Guild Games (YGG) Nedir?

Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve blok zincir tabanlı oyunlarda kullanılan değiştirilemez token’lara (NFT’ler) yatırım yapmak için bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondur (DAO). YGG, YGG Vaults ve SubDAO’lar dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar. Kullanıcılar, hasat çiftçiliğine katılabilir, ağ işlemleri için ödeme yapabilir, ağ yönetimine katılabilir ve kasalar aracılığıyla staking yapabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram‘dan, Twitter‘dan, Facebook‘dan ve Instagram’dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

YGG Kullanım Alanları Nelerdir?

YGG, platformun yerel kripto para birimidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Verim çiftçiliği

Kullanıcılar, likidite madenciliği ödülleri ve DEX işlem ücretlerinden bir pay kazanmak için diğer DEX’lerdeki LP’lere likidite sağlayabilir.

Staking

Kullanıcılar, kasadaki oyunlardan token ödülleri almak için YGG token’larını YGG kasasına stake edebilirler. Kasanın nasıl inşa edildiğine bağlı olarak, token ödülleri YGG token’larından ETH veya stabilcoin’lere kadar değişebilir.

Yönetişim

YGG token sahipleri, YGG DAO için oy kullanabilecek ve karar alma süreçlerine katılabilecekler.

İşlem ücretleri

Kullanıcılar, ağdaki hizmetler için ödeme yapmak için YGG token’larını kullanabilir.

YGG Ana Bileşenleri

YGG, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

YGG Mahzenleri

YGG, herhangi bir sayıda YGG Mahzenine stake edilebilir. Her kasa, kaynak kazanan bir veya tüm lonca oyunlarından alınan token ödüllerini temsil eder.

YGG DAO

DAO’nun varlıkları (token’lar, NFT’ler, sanal arazi parselleri) üzerindeki karar verme süreci YGG token sahipleri tarafından belirlenecektir.

SubDAO

Her SubDAO, belirli bir oyunun belirli etkinliklerine ve varlıklarına odaklanacak şekilde özelleştirilmiştir. Bu, kullanıcıların oyun varlıklarını oynamalarına ve oyundan elde edilen toplu getirilerini artırmalarına olanak tanır.

Buradan YGG hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yield Guild Games (YGG) Nasıl Satın Alınır?

YGG satın almak çok kolay bir işlemdir. Sadece birkaç adımda sizlerde YGG’ye sahip olabilirsiniz.

Yield Guild Games satın almak için en yüksek hacimli kripto para borsası olan Binance’den hesap açmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak Binance borsasında hesap açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra YGG/USDT ve YGG/BTC işlem pariteleri başta olmak üzere birçok farklı işlem çifti üzerinden basit bir şekilde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yield Guild Games (YGG) Nedir? YGG Nasıl Satın Alınır?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!