Bir Yılda Yüzde 393 Bin Yükselen Bu Altcoin, Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blok zinciri analitik platformu Santiment, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 400 yükselen bir altcoin’in düzeltme yaşaması gerektiğini söyledi.

Santiment, piyasaya çok fazla Shiba Inu’nun (SHIB) sokulduğuna işaret etti ve bu da gelecekte olası bir düşüşün yaşanmasına işaret ediyor gibi gözüküyor.

“Sarı bayraklar buradan başlıyor. Son derece yüksek aktif yatırım, bunun muhtemelen bir tepe oluşturduğunu gösteriyor.”

Kaynak: Santiment

Kripto para analiz firması, borsalara SHIB girişinin çok yüksek olmasa da yine de bir düşüşün yakın olabileceğini ima etti.

“Çok yüksek değil, çok daha yüksek görmeyi beklerdik. Ama yine de aynı şeyi gösteriyor, muhtemelen bir tepe oluşuyor.”

Kaynak: Santiment

Santiment ayrıca, SHIB yatırımcılarının kar elde etmesinin düşük olduğunu söylüyor, bu da yatırımcıların altcoin fiyatının daha da yükselmesi üzerine bahse girdiklerini gösteriyor. Firma, piyasaların genellikle bu tür aşırı güveni cezalandırdığı konusunda uyarıyor.

“…Shiba’dan potansiyel kar alma hala nispeten düşük, çok fazla değil.

Daha yüksek fiyat artışlarının, daha düşük kar getiren artışlar üzerine kurulduğunu görüyoruz. Bu, potansiyel olarak yatırımcıların satmaya gerek yok, daha fazla yükselecek gibi fiyat hareketlerine fazla güvendiklerini gösterebilir. Piyasa, bu tür bir güveni cezalandırma eğilimindedir.”

Kaynak: Santiment

Shiba Inu, bu yazı hazırlanırken 0,000027 dolardan işlem görüyor. Altcoin yılın başında 0,000000000077 dolardan işlem gördüğünden beri yüzde 440.000’den fazla yükseldi. SHIB, şu anda piyasa hacmine göre 12. sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!