Balinalar 20,7 Milyar SHIB Satın Aldı (27 Aralık 2021 BİTCOŞAR Kripto Bülteni)

Haber bülteni
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTCOŞAR’ın derlediği, son zamanlarda gerçekleşen önemli kripto para haberlerini kaçırmayın!

İşte BİTCOŞARBİTCOŞAR tarafından size sunulan son günlerdeki en önemli dört kripto para haberi;

Shiba Inu, Bitcoin ve Dogecoin Artık Dünyanın En Büyük Meme Kanseri Yardım Kuruluşu Tarafından Kabul Edildi

Yine başka bir yardım kuruluşu kripto para birimlerini kabul etti. Adını modelden alan dünyanın önde gelen meme kanseri vakfı Susan G. Komen tarafından yapılan resmi duyuruya göre, bağış çözümü The Giving Block ile ortaklaşa kripto para kabul etmeye başladı. Şu andan itibaren, dünyanın her köşesinden kripto sahipleri Dogecoin, Shiba Inu ve Dogelon Mars bağışlayabilir, böylece kuruluş sağlık bilinci eğitimi vermeye devam edebilir ve meme kanseri araştırmalarına fon sağlayabilir.

1,6 Milyar XRP, Balinalar ve Borsalar Tarafından Transfer Edildi

Whale Alert ve XRP analitik servisi Bithomp’a göre, Cumartesi günü 1,686 milyar XRP token’ı birkaç büyük dijital borsa ile anonim kripto adresleri arasında transfer edildi. Balinaların, bir milyardan fazla XRP aktardığı tespit edilen üst üste ikinci gün olması dikkat çekici.

CoinMarketCap’e göre şu anda XRP 0,9454 dolardan işlem görüyor ve 1 dolarlık bölgeyi yeniden ele geçirmeye çalışıyor.

Charles Hoskinson, Djed Stabilcoin İçin Güncelleme Paylaştı

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde, COTI’nin geliştirme ekibinden, özerk bir bankada temel kripto para rezervini korumak için akıllı sözleşmeleri de kullanacak bir stabilcoin olan Djed hakkındaki bir güncellemeyi paylaşan tweet yayınladı. Geliştirme ekibi, Cardano’nun şu anda test ettikleri Djed için Plutus uygulaması hakkında bir makale yayınladı. Makaleye göre, UI entegrasyonu için önümüzdeki birkaç gün içinde önceden yayınlanmış bir sürüm teslim edilecek. OG, Djed’i “resmi olarak doğrulanmış” ilk stabilcoin olarak tanıtıyor.

Balinalar 20,7 Milyar SHIB Aldı

Etherscan tarafından sağlanan zincirleme veriler, 25 Aralık Cumartesi günü, kripto para balinaları tarafından yaklaşık 21 milyar SHIB token’ı satın alındığını ve aktarıldığını gösteriyor. Analitik platformunda da görülebileceği gibi balinalar, sekiz büyük transferde coin’lerini bir cüzdandan diğerine ve kripto borsalarından dijital adreslerine taşıdı. En büyük işlemler 6.348.990.689 SHIB, 3.530.860.280 SHIB ve 2.799.990,000 SHIB ile gerçekleşirken, geri kalanı 1,5 milyardan 1,8 milyar Shiba Inu transferi gerçekleşti.

1
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
1
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!