Binance CEO’suna Göre Bitcoin 100 Bin Dolar Olabilir!

bitcoin 100 bin dolar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En yüksek hacimli kripto para borsalarından olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, ileride Bitcoin 100 bin doları geçebilir ve bunun mümkün olduğunu düşünüyor.

Amerika Birleşik Devletleri Senatosu bugün 2 trilyon dolarlık bir teşvik paketi oluşturdu. Bu teşvik paketi ile Amerikalı yetkililer Coronavirüs salgınının ekonomik etkilerini hafifletmeye çalışıyorlar.

ABD’nin teşvik paketi hem kripto para piyasasını hemde küresel piyasaları harekete geçirdi. Bitcoin (BTC) fiyatı ise bu önemli gelişmenin hemen ardından 6.700 doların üstüne çıktı. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise Bitcoin’in çok daha yüksek seviyelere çıkacağını düşünüyor.

Binance’e buradan kayıt olmanız durumunda ömür boyu komisyonlarda yüzde 10 indirim kazanıyorsunuz.

Bitcoin 100 bin dolar olabilir

ABD Merkez Bankası geçen haftalarda piyasaya trilyonlarca dolar enjekte etti ve faizleri sıfırladı. ABD bununla yetinmedi ve şimdi ise ABD Senatosu piyasayı desteklemek ve güçlendirmek için 2 trilyon dolarlık teşvik paketi hazırladı.

Changpeng Zhao twitter hesabından bu önemli gelişmeleri yorumladı ve son günlerde trilyon dolarların havada uçtuğunu ifade etti. İnsanların artık trilyon dolar lafına aşina olduklarını belirten Zhao, Bitcoin’in piyasa değerinin de ileride 2 trilyon dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

An itibari ile Bitcoin’in piyasa değeri 120.6 milyar dolar. Dolaşımda yani sirkülasyonda olan 18.2 milyon adet Bitcoin ile beraber Bitcoin fiyatı 6 bin 600 dolar bandında işlem görüyor. Eğer Bitcoin’in piyasa değeri ileride 2 trilyon dolara çıkarsa bu durum Bitcoin’in değerinin 100 bin doların üzerine çıkmasını sağlar.

Binance CEO’su Changpeng Zhao bunun ne zaman  ve ne şekilde gerçekleşebileceği ile ilgili hiçbir yorum yapmıyor. Sadece kendisi bunun mümkün olduğuna inanıyor.

Binance hesabınız hala yoksa ömür boyu komisyonlarda yüzde 10 indirim kazanmak için buradan kayıt açabilirsiniz.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!