League of Kingdoms

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Launchpad’de League of Kingdoms (LOKA) Satışı Başlıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Binance Launchpad’deki 26. projesi olan, League of Kingdoms’u (LOKA) duyurdu.

League of Kingdoms (LOKA) için satış, Launchpad katılım formatında olacak ve 8 Aralık günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kayıt altına alınmasıyla başlanacaktır.

Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 13 Ocak günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ocak günü saat 03.00’e (TSİ) kadar 8 gün süreyle kayıt altına alacak. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce Binance tarafından duyurulduğu gibi Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 8 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve League of Kingdoms (LOKA) satışına katılabilirsiniz.

League of Kingdoms (LOKA) Satışının Detayları:

  • Token Adı: League of Kingdoms (LOKA)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4 milyon dolar
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 15 bin dolar (93.750 LOKA)
  • Toplam Token Arzı: 500 milyon LOKA
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token Adedi: 25 milyon VOXEL (Toplam token arzının yüzde 5’i)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 LOKA = 0,16 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir.)
  • Token Satış Formatı: Katılım ile
  • Desteklenen Kripto Para Birimi: Yalnızca BNB

Katılım Zaman Çizelgesi:

Hazırlık Dönemi: 13 Ocak günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ocak günü saat 03.00’e (TSİ) kadar sürecektir. Bu süre zarfında, 8 günlük dönem boyunca kullanıcı BNB bakiyeleri her gün alınan saatlik anlık görüntüler ile hesaplanacaktır.

Bu 8 gün zarfındaki nihai ortalama günlük BNB bakiyenize göre daha sonra tahsis edebileceğiniz maksimum BNB miktarı belirlenecektir.

Katılım Dönemi: 21 Ocak günü saat 09.00 (TSİ) ile 21 Ocak günü saat 12.00 (TSİ) arasında: Katılımlar, bu süre boyunca hak kazanan tüm kullanıcılar için 3 saatliğine açılacaktır. Kullanıcılar BNB’lerini tahsis etmeden önce, Token Satın Alma Sözleşmesi’ni de imzalamak zorundadırlar.

BNB’lerinizin tahsis edildikten sonra kilitleneceğini, nihai token dağıtımına kadar BNB’lerinizin kilidini açamayacağınızı ve BNB’lerinizi transfer, çekim veya alım satım gibi işlevlerde kullanamayacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Hesaplama Dönemi: 21 Ocak günü saat 12.00 (TSİ) ile 21 Ocak günü saat 13.00 (TSİ) arasında: Katılımlar kapanacak ve alınacak token miktarlarının hesaplanmasına başlanacaktır.

Nihai Token Dağıtımı: 21 Ocak günü saat 13.00’da (TSİ): Alacağınız token miktarı hesaplanacak ve buna karşılık gelen BNB tutarı daha önce kilitlenmiş olan BNB bakiyenizden düşülecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra hem VOXEL hem de BNB token’larınız spot cüzdanınıza transfer edilecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve League of Kingdoms (LOKA) satışına katılabilirsiniz.

League of Kingdoms (LOKA) hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Binance’ın “Binance Launchpad’de League of Kingdoms (LOKA)” resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Launchpad’de League of Kingdoms (LOKA) Satışı Başlıyor!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!