Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. BORSA
  3. Binance Pay Nedir? Nasıl Kullanılır? Binance Pay Hesabı Nasıl Açılır? l İbrahim COŞAR

Binance Pay Nedir? Nasıl Kullanılır? Binance Pay Hesabı Nasıl Açılır? l İbrahim COŞAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Benim çok sevdiğim, Binance’nin bu özelliği birçok kişi tarafından bilinmiyor. Bende bu videoda Binance’nin en güzel uygulamalarından birisi olan Binance Pay’in ne olduğunu? nasıl kullanıldığını? avantajlarının ne olduğunu ve nasıl Binance Pay cüzdanı açabileceğimizi uygulamalı olarak anlattım.

Binance Pay 40’dan fazla kripto parayı anında ücretsiz olarak transfer edebiliyoruz. Ayrıca kendi kripto paralarımızı banka hesabımıza hiç para çekmeden Binance Pay kabul eden işletmeler ve mağazalarda kullanarak alışveriş yapabiliyoruz. Bunun yanında eğer sizlerde bir işletmeye sahipseniz Binance Pay’de satıcı olabilir, kendi ürün ve hizmetlerinizi Binance Pay aracılığı ile yani kripto parayla satabilirsiniz.

Dünyanın diğer ucuna bile sıfır komisyon ile ailenize, dostlarınıza 40’dan fazla kripto para ile para gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızın bu parayı bankaya atmalarına gerek yok kendileri doğrudan Binance Pay kullanarak ihtiyaçlarını kripto para ile ödeyebilirler. Normalde yurt dışında bir yakınınıza klasik bankacılık yöntemi ile para gönderseniz hem anında olmayacak hem de çok fazla komisyon kesecektir. Binance Pay bu anlamda mükemmel kolaylık sağlıyor. Daha önceki videolarımda boşuna demiyorum Binance bir ekosistem inşa ediyor.

Binance Pay Nedir? Nasıl Kullanılır? Binance Pay Hesabı Nasıl Açılır? l İbrahim COŞAR
Yorum Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!