BinanceTR, Mustafa Elitaş’la Yaptığı Görüşme Sonrası Açıklama Yaptı!

Binance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, bugün Binance TR ekibiyle bir araya geldi. Görüşmenin konusu ise kripto varlıklara yönelik düzenlemeler ve incelemeler oldu.

TBMM’de gerçekleşen görüşmeye Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez ve Binance TR heyeti katıldı. Görüşmede Binance TR ekibi, tüm dünyada uygulanan kripto para varlıklarına yönelik uygulamaları sunarak kendi görüşlerini de ekledi.

Kripto para yasa taslağının ele alındığı görüşmede Mustafa Elitaş ise kripto para borsalarının yasal çerçeveye alınması konusunda öneri ve tekliflerini sundu. Binance TR ekibi de uygulanacak tüm düzenlemelere karşı üstüne düşen sorumluluğu alabileceğini ifade etti.

Ve görüşmenin ardından Binance TR ekibinin yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Bugün, Binance TR ekibi olarak, AK Parti Grup Başkan Vekili Sn. Mustafa Elitaş ve değerli çalışma arkadaşlarıyla kripto varlıklara ilişkin olası düzenleme çalışmalarına katkı sunmak ve bu konuda her türlü desteği hazır olduğumuzu bildirmek amacıyla bir araya geldik. Görüşmede, olası düzenleme hakkında dünyadan en iyi uygulama örneklerine dayanan düzenleme önerilerimizi sunma ve bunları istişare etme fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Bizleri kabul eden Sn. Mustafa Elitaş ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunar; Kripto varlıklara ilişkin düzenlemenin, ekosistemi büyütmesi ve güçlendirmesini temenni eder ve bu konuda üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazır olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.”

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!