Bitcoin ve Ethereum Bir Başka Ralliye Hazır Olabilir

Bitcoin ve Ethereum
Bitcoin ve Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) yeni bir büyük yükselişin arefesinde olabilir. Analistler, geçen hafta yaşanan fiyat hareketlerine bakarak bu hareketlerin ufukta daha fazla artışın olabileceğine dair göstergeler sunduğuna işaret ediyorlar.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin ve Ethereum daha yüksek seviyelere harekete geçmeye başlayabilir mi?

Şu anda piyasada sahip olduğumuz yükseliş hissiyatı ile Bitcoin ve Ethereum bir fiyat artışını başlatmaya hazır olabilir. CEX.IO’nun İcra Direktörü Konstantin Anissimov bu noktada hem Bitcoin’in hem de Ethereum’un geçen hafta ortaya koyduğu fiyat hareketiyle yükselmeye devam edebileceklerini düşünüyor.

Anissimov yaptığı açıklamada lider kripto para birimi olan Bitcoin’in 12 bin dolara yükselebileceğine ve Ethereum’un da bir kez daha 440 dolar seviyesine gelebileceğine inanıyor. Kripto para birimleri Bitcoin ve Ethereum’un Anissimov’un belirttiği seviyelere gelmesi için bu hafta bulundukları en düşük fiyat noktalarının üzerinde işlem görmesi gerekecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anissimov ayrıca konuyla ilgili olarak şu vurguyu da yapıyor:

“Bitcoin 12 bin doları hedefleyecek iken, Ethereum muhtemelen 440 doları hedefleyecek. Bu seviyelere gelmesi için gerekli olan tek şey, haftanın en düşük fiyat noktalarının üzerinde işlem yapmaya devam etme yeteneklerine bağlı olacak.”

Bitcoin ve Ethereum’un bir yıldan fazla bir süredir en yüksek fiyat seviyelerini test ettikten sonra paralel bir kanalda işlem gördüklerine dikkat çekmek gerekiyor. Tüm piyasa kesinlikle bir yükseliş beklentisi içerisinde. Bu durum hem Bitcoin hem de Ethereum için çok olumlu bir gelişme olabilir.

Bu teknik kalıp, kripto para birimlerinin bu paralel kanalın üst kenarını test etmelerinin mümkün olabileceğini gösteriyor. Yükseliş senaryosu, dijital varlıklar şu anda sahip oldukları genel direncin üzerine çıktığında onaylanacak.

Bitcoin, Ethereum ve LTC

CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 11 bin 686 dolardan işlem görüyor. Bitcoin 215 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile son 24 saatte %0,62 oranında artış gösteriyor. Diğer taraftan Ethereum, aynı süre içinde %5,19’un üzerinde kazanç elde ediyor. Bu durum, kripto para birimi Ethereum’a 425 dolarlık bir fiyata ve 47.87 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmasına imkan tanıdı

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Litecoin (LTC) gibi diğer büyük hacme sahip kripto para birimleri de son 24 saatte artışlar gösteriyor. Litecoin %6,36’nın üzerinde arttı. LTC 62 dolarlık bir fiyata ulaştı. Bununla birlikte, şu anda 4.06 milyar dolar piyasa değerine sahip olan Litecoin’den 1 milyar dolar daha fazla bir piyasa değerine sahip Bitcoin Cash’ten hala sıralama olarak aşağılarda yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!